Przesadzanie cymbidium

Przesadzanie cymbidium

Region rosnące gatunki Cymbidium na wolności objąć Północnej Indie, Chiny i Japonię, zdobywając część Malezji i filipińskich wysp i wyspy Borneo w południowej i północnej części Australii.

Rozwijaj cymbidium łatwe. Aby zrozumieć specyficzne nawyki Cymbidium, trzeba spojrzeć na środowisko, w którym rośnie naturalnie.

Więc, co nie można przegapić Cymbidium w domu?

Pielęgnacja powinna być mokre podłoże. Cymbidium potrzebują podlewania, zapobiegając wysychaniu lub zwilżenie podłoża, stojącej wodzie i jako wynik, zgnilizny korzeni. Regularnie karmić rośliny, dzięki czemu nawóz z każdym innym podlewania.

Wraz z nadejściem jesieni, jak tylko temperatury w nocy zacznie spadać, trzeba wejść do puli z roślin w domu, bez oczekiwania na pierwszym mrozem. Możesz zachować roślin w szklarni lub przeszklonej loggii, dopóki noc nie będzie zbyt zimno (poniżej 5). Jesienne niskie nocne temperatury sprowokować pojawienie łodygi u podstawy młodych psebdobulb.

Podkreślamy raz jeszcze: — jasny letni zacienionym miejscu, wilgoci i nawozów. Zima — jasne światło i umiarkowane podlewanie.

Share →