Pyszne Ogórki konserwowe

Pyszne Ogórki konserwowe

Składniki przygotować marynatę do Ogórki konserwowe da na 1 litr wody. I wtedy będzie odpowiednio zwiększyć, w oparciu o ilość, czego potrzebujesz.

Przygotowanie konserwowanych ogórków

Najpierw ogórki Zanurzenia w wodzie przez 8-10 godzin.

Banki trzeba umyć i proshparit. Robię to para z dyszy.

W czystych i umieszczone banków proshparennye przyprawy. Czosnek wstępnie pocięte na kawałki.

W czystej ogórka wyciąć wskazówki i zanurz je w garnku z wrzącą wodą przez 30-40 sekund, a następnie w pozycji pionowej do banków.

Kucharz marynata ogórki i zalać wrzącą marynatą. Przykryć pokrywką i gotuje banku odstawić 3 minuty.

Teraz musimy Pokrywa z otworami. Na tradycyjne puszki są plastikowe osłony są sprzedawane w sklepach sprzętu. A jeśli używasz słoik z pokrywką, a następnie Bądź mądry. Poprosiłem mojego męża w metalowej pokrywy dla takich puszek otworów.

Dzięki takiej ochrony jest bardzo wygodne polać marynatą.

Tak więc, po przechodzą trzy minuty, umieścić pokrywkę na słoiku z otworami i wlać marynatę do rondla. Przynieś ją do wrzenia, a następnie wlać do Banku. Powtórz ten krok, jeszcze dwa razy.

Następnie zamknąć słoik i odwróć go do pokrycia. Pozostawić do ostygnięcia, tak.

Zapewniam cię, bardzo smaczne Ogórki konserwowe. Zdecydowanie zalecamy, aby spróbować! Te ogórki są świetne w zimie na przekąskę.

Mam nadzieję, że moja recepta Ogórki konserwowe przypadku, i będziesz mi podziękować jeszcze. I dziękuję ci powiedział, kliknij soc przycisków. sieci i udostępnić ten przepis ze swoimi przyjaciółmi!

Jak przygotować się do zimowych niesamowite smaczne pomidory, przeczytaj artykuł

Nie spiesz się opuścić miejsce, spójrz na mapę witryny. tam zobaczyć listę wszystkich artykułów. Jestem pewien, że znajdziesz tam coś ciekawego dla siebie!

Share →