Robaki w ludzi: leczenie robaków jelitowych w ludowych środków dzieci

Robaki w ludzi: leczenie robaków jelitowych w ludowych środków dzieci

Matek małych dzieci wiedzą, że chronić dziecko przed zakażeniem robaki praktycznie niemożliwe. Po tym wszystkim, można zarazić się robakami wszędzie. Słabe myte jabłko, ugryzła — a tu proszę!

Krótko mówiąc, wszystko słomy NIE podstelit, dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jak radzić sobie z robakami u dzieci. Objawy robaków u dziecka może pojawić się w postaci zawrotów głowy, utrata masy ciała, biegunka, a nawet zahamowania wzrostu, dojrzewania płciowego i zaburzeń pamięci!

Leczenie jelitowe robaki w ludowych środków dzieci

W nowoczesnych aptek może znaleźć wiele leków w leczeniu jelitowe robaki u ludzi, jak mówią, na każdy gust i budżet. Ale biorąc żadnych leków jest obarczona skutkami ubocznymi, z których wiele jest bardzo obraźliwe. Exit — używać tradycyjnych środków zaradczych w leczeniu jelitowe robaki u dzieci, a ich wymyślił z tą plagą ustawiony.

Na przykład, popularne leczenie robaków: Weź 1 łyżka kruszyny i zalać 1 szklanka surowego wrzącej wody. Domagaj oznacza 2-3 godzin, zapakowane muszą cieplej. Możesz potem przecedzić i pić 1 łyżkę 3-4 razy dziennie.

Ale jest to bardzo skuteczny przepis; do których nawet lekarze są traktowani z szacunkiem. On jest bardzo dobry w walce z tasiemca u dzieci (tych, którzy należą do naszego ciała ze słabo gotowanego mięsa). Weź 300 g surowych i dobrze wysuszone nasiona dyni i obrać z łuski, ale należy zachować zieloną powłokę. Nasiona są następnie ostrożnie zgnieciony i sproszkowany. Ponadto nasiona trzeba wlać stopniowo — do już zgnieciony nowość.

Więc można osiągnąć szlifować drobniejsze. Następnie, w tym samym naczyniu wlać 50-60 ml wody, bardzo powoli, ciągle mieszając, a małe fragmenty — 10-15 kropli. Masa uzyskać można dodać 10-15 g miodu, dżemu lub cukru (do smaku lepiej) i w obecności robaków u dziecka zjeść całą objętość postu podczas 01:00 łyżeczki. Poprzez 03:00 powinny siarczanem magnezu (10-30 gramów rozwodnionego dorosłych w pół szklanki wody, a dzieci oceń 1 gram na 1 roku życia).

Po kolejnych 30 minutach można umieścić lewatywę. Robaki w dziecko pokonany!

Piołunu w leczeniu robaków jelitowych u ludzi

Pinworm i glisty boi piołun. Jednak leki te sprawiają, że pić małe dzieci, jest bardzo trudne. Ale warto.

Musisz łyżeczkę suszonych ziół piołunu. Surowce należy zalać 2 szklankami wrzącej wody, ostudzić i drenażu. Podczas leczenia robaków u dzieci wypić to ludowym potrzebują 1-2 łyżki 3 razy dziennie 20 minut przed posiłkiem.

Czosnek mleka — sprawdzone lekarstwo na robaki

Jednym z objawów robaki u ludzi nie jest zaciskając zęby podczas snu lub rano, ślina na poduszce. W tym przypadku konieczne jest, aby traktować robaki w godzinach wieczornych, aby oczyścić z łuski czosnku (w wieku poniżej 25 lat — jedną głową, do 45 lat — dwóch głowach i od ponad 45 lat — trzy głowice). W kubek szkła szkliwa mleka do wrzenia, wrzucić obrane ząbki czosnku, i natychmiast zdjąć z ognia.

Kubek z pokrywką mleka, zawinąć i nalegać noc. A rano, rzucając czosnek, mleko pić na pusty żołądek.

20 minut później robaki wyjdzie. Aby całkowicie usunąć z czosnkiem mleczko powinno pić trzy dni z rzędu. Ten środek ludowej na robaki u ludzi wielokrotnie przetestowane i jest uważana za jedną z najbardziej skutecznych.

Share →