Rolki Kurczak ze śliwkami

Rolki Kurczak ze śliwkami

Przygotowujemy wiesz, jak wiele, ale Rolki Kurczak ze śliwkami Prawdopodobnie nie wszyscy mieli to zrobić. Twoja niespodzianka, to danie jest bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu, co jest bardzo przydatne dla nas wszystkich. Sam śliwki jest bardzo smaczne owoce, ale w połączeniu z mięsem, staje się jeszcze bardziej przyjemna. Rolki są zrobimy z kurczakiem. Być może będzie to w każdym domu, w odpowiednim czasie, w odpowiednim czasie.

Więc to danie w książce, świadomie zachodzi.

Składniki do gotowania:

Zapasy do gotowania:

Gotowanie.

Przed odzwierciedlają filety, umyć się, aby uruchomić go pod bieżącą wodą, nigdy nie wiesz. A potem wyciąć nożem wzdłuż na pół i ostrożnie opuszcza.

Krok 2: Wypełnij farszu.

A teraz tworzą odłamany kawałki szerokim paśmie "Zakładka"A tradycja solą, posypać papryką i kurkumą.

Następną rzeczą, możemy usunąć czosnek obrać i drobno posiekać drobno. Dodajemy czosnek dać trochę smak i zapach. Następnie posypać suchej żelatyny.

Tylko bardzo niewielu schepotochku.

Następnie wyczyścić marchewki i pokroić w cienkie plasterki. Śliwki nie trzeba gotować, był gotowy, więc po prostu położyć go na filety.

Krok 3: Piec.

Następnie skręcamy w rolkach z kurczaka. To jest sposób, w jaki to zrobił.

Następnie rozłożyć na blasze i przykryć folią cały formularz. Umieścić blachę do piekarnika i piec przez pół godziny. W miarę upływu czasu, podjęte kształt i usunąć folię i bułki pokryte majonezem. I dalej piec przez kolejne 15 minut.

Share →