Rosnące drzewa na Nowy Rok

Rosnące drzewa na Nowy Rok

Każdy z nas chce spędzić Boże Narodzenie i Nowy Rok tak, że te wielkie święta minęły, tak, że będziemy o nich pamiętać przez długi czas, i zawsze uśmiechnięty, kiedy przypomniał sobie świąteczne cuda. Wszyscy pamiętamy pięknem z ozdób choinkowych i choinki wianek. jak również wyśmienite dania gotowane świąteczny obiad.

Boże Narodzenie i Nowy Rok jest świętem rodzinnym, więc każdy członek rodziny próbuje jak najlepiej urządzić prywatny dom lub mieszkanie. Wiele osób zakupu różnych wieńce świąteczne udekorować swój dom. Zabawki dla dzieci są często wykonane własnymi rękami, oczywiście, pod nadzorem rodziców.

Ale to stało się centrum drzew wspaniałych świąt Nowego Roku.

Ci, którzy kupują sztuczną choinkę. Często zamówić go przez internetowy sklep drzew, inni kupić choinkę na Boże Narodzenie rynków zhiviё. Jeśli wolisz kupić żywo choinkę, nie zawsze oznacza to, że przyczyną szkody dla przyrody. Dość często, Choinki są uprawiane na specjalnych plantacjach, które są w miejscach, gdzie zwykłe rośnie las.

Szkoda tylko metoda polowania drzewa kłusownictwo.

W wielu krajach, modne stało używać zamiast zwykłej choinki specjalnych dekoracyjnych sosny w doniczkach, skrzynkach lub beczkach. To prawda, trudno jest to, aby zachować te drzewa przy życiu aż do wiosny, bo dla nich święta Nowego Roku – to prawdziwy stres.

Choinka zwykle rośnie w centralnej Rosji do sześciu lub siedmiu lat. Pierwsze dwa lata są przeznaczone na uprawy sadzonek. Do uprawy drzew na specjalnych plantacjach zazwyczaj używają sadzonek, które są wykorzystywane do odnowienia lasu na spalonych obszarów i polany.

Dlatego też, jeśli pominąć okres czasu potrzebny do przygotowania sadzonek, aby uzyskać Choinka wymaga czterech do pięciu lat.

Obecnie nie ma zbyt wielu, którzy chcą zaangażować się w tak długiej pracy, ponieważ prawo lasów w Rosji regularnie zmienia i niewielu jest w stanie przewidzieć, co stanie się w 6-7 lat. W pełni ustalona rosnących choinek tylko za granicą.

Share →