Rozszyfrowanie EKG

Rozszyfrowanie EKG

Błagam mi wyjaśnić sens mojej opinii w EKG — gipetrofiya lewej komory mięśnia sercowego ze zmianami w tylno regionach lewej komory.

Zwiększenie masy mięśni lewej komory.

Co to jest blokada prawego Norsk sercu transmituje ta choroba dziedziczna?

Prawo blok odnogi, chorobą, w której występuje zmiana unerwienia serca, której wynik może być zaburzenia rytmu serca, itd. Z reguły nie jest wrodzona, ale nabytej choroby. Dziedzictwo mogą być przekazywane do tendencji choroby i nie więcej.

Mama popełnił kardiogram. Karta jest napisane zespół CLC i niekompletny blokadę w prawo nozhki.Pozhaluysta, powiedz nam więcej co to jest i może być dowolny rekrmendatsii temat.

Zespół CLC — Klein-Levy Kritesko tzw predzhevremennogo zespół komór. Ze względu na właściwości strukturalne sercowego układu przewodzącego. Sama w sobie nie wymagają leczenia. W tle może być arytmia.

Zalecane monitorowanie przez kardiologa.

Co jest warunkiem sine arytmia

Sinus arytmia jest spowodowane dysfunkcją automatyzmu węzła zatokowego, który jest normalnie rozrusznik. Odróżnić zatokowy bradykardia (ChSSlt, 60 min.) Oraz częstoskurcz zatokowy (CHSS90 min.). Zdiagnozowane w badaniu EKG.

W młodych (poniżej 30 lat), ludzie zmieniają się w tętno podczas wdechu i wydechu są normalne (zatokowe zaburzenia rytmu oddechowego).

Przekazywana elektrokardiogrammu.Vrach kardiolog napisał następujący wniosek: "Umiarkowane zaburzenia repolaryzacji rekolyarizatsii (lub) (wyraźnie napisane) ściany dolnej L.Zh.", Co to jest?

Nic. Tylko EKG zjawisko normalne wariant. Naruszenie repolaryzacji niezwykłego. Najważniejsze to nie jest pomylić je z czymś poważniejszym

EKG rozszyfrować "Regularny rytm zatokowy 7361! Niekompletne blokada prawego p.Tisa nogi" Choroby płuc i kręgosłupa zostały już wyłączone, co jest diagnoza? Teraz tabletki żyć?

Nie martw się, to normalne. Figury być również rozumiana jako jeden w 73 min. Niekompletne blokada prawej nogi ma absolutnie nic nie grozi.

Jest to wariant normy.

Share →