Różne produkty z plastikowych butelek

Różne produkty z plastikowych butelek

Flamingi plastikowe

Możesz zrobić prawie każdy produkt z plastikowych butelek własnymi rękami. Nawet takie egzotyczne ptaki, takie jak flamingów.

Trzeba przygotować pięć litrowych plastikowych butelek (kilka sztuk), trzy metalowe pręty i rury, część z elastycznego węża.

Pierwsza butelka jest organem flamingów. Jest to niezbędne do przekłucia pokrywy i trwale zabezpieczyć metalowy pręt, który wygina się, aby szyi ptaka.

Inne butelki (7-8 sztuk) są używane do cięcia pióra flamingów. Po zmontowaniu malować pióra będzie trudne, trzeba najpierw pomalować farbą akrylową różowy butelki. Malowane butelki tnie się na dużą liczbę piór. Cut dużych piór musi mieć kształt owalny z głębokim łukowatych wędlin na całej szerokości.

Aby piór toczonych bujne i gęste, trzeba zrobić więcej cięć.

Do mocowania na korpusie pióra ptaka na pierwszej plastikowej butelki obrabianego podłużną część sekcji, do której piór.

Teraz to przyszło do głowy. Segment z elastycznego węża umieszczony na metalowym prętem (szyja). Przewodniczący ptaka i jego masywny dziób trudne do symulacji plastiku.

Części te są wycinane z formowanego drewna lub cementu. Następnie, głowa, dziób i szyi powinny być pomalowane w odpowiednim kolorze.

Share →