Scenariusz właściwe zaloty: działania ze strony panny młodej

Scenariusz właściwe zaloty: działania ze strony panny młodej

Tradycyjny kojarzeń wymaga pewnych działań nie tylko przez pana młodego, ale panny młodej. Jaka jest prawidłowa scenariusz tej uroczystości?

Od dawna odbywają kojarzeń hałaśliwe i zabawy, często w takim samym zakresie jak w kolejnym ślubie. I chociaż, zgodnie z tradycją, dwaj mężczyźni pochodzą z pana młodego do panny młodej, przedstawiciele rozmów po obu stronach miał równe. Jednakże rola przyszłości nowożeńcy się w tym działaniu dość skromne, głównym – aby nie stracić twarzy. Dialog podstawowe prowadzone razem ich krewnych i powinowatych.

Wyposażone są w tradycyjne swatanie – Dostępność zabawne sytuacje, problemy «sztuczka»Sprytny zadania dla panny młodej i pana młodego. Krewni każdego z przyszłych nowożeńców próbują chwalić swoje dziecko i «obniżyć cenę» z drugiej strony. Najpierw «z widzenia» Panna młoda dostaje. A dziewczyny muszą wiedzieć, jak postępować właściwie przejść wszystkie testy komiks.

Po pierwsze, to jest bardzo ważne, wygląd panny młodej. Zrób dobre wrażenie na krewnych pana młodego jest konieczne. Więc dziewczyny, ubrać się w garnitur jest piękne, ale skromne.

Należy również kontrolować swoje zachowanie – Nie trzeba się skupić na uwagę wszystkich obecnych. Niech twoje zachowanie pokazuje delikatność.

Matchmakers może żartobliwie zapytać panny młodej, aby pokazać swoje umiejętności ekonomicznych – zamiatać podłogę, ugotować jakieś danie lub pan ruszt zabłysnąć. Nie zgubić i nie dyskutuj. Pokaż staranności w przeprowadzaniu takich prostych zadań dość łatwe.

A wynik jest przewidywalny – jak ona sobie z każdym wyzwaniem, swat będzie ją wychwalać. Po tym wszystkim, co było Matchmakers, oznacza już, że panna młoda chce obiecać w małżeństwie, a wszystkie testy – nie więcej niż hołd dla tradycji.

Rite kojarzeń panna młoda w rosyjskim (krótki scenariusz)

Aby lepiej zrozumieć przyszłą pannę młodą, że czeka ich podczas rytuału zalotów, dajemy krótki skrypt, który akcję. W rosyjskim wykonane to uroczystość odbyła się tak głośno, jak to możliwe i zabawy. Pierwsza wizyta ogłosić cel swojej wizyty i poprosił, aby zadzwonić do narzeczonej pana młodego był w stanie zaproponować jej, i jego krewni – przyszła córka. Krewni z dziewczynami spróbować «poślizg» biura matrymonialne manekina narzeczonej.

To może być jej przyjacielem, a nawet ukrytych przyjaciół.

Gdy pan młody wszystkie «fałszywy» Panna młoda nie chce chodzi prawda, jego ulubionym. Młody zapytał zgody nadchodzącym ślubie. Wtedy nie ma wyboru panny młodej – oferuje szereg pytań i testów.

Po nich Kobieta «zatwierdzać» krewni pana młodego i teściami od niego: powiedzieć, że pasują one tak oblubienicę, i są gotowi przyjąć ją do rodziny.

Teraz wszyscy krewni dziewczynki. Mają odpowiedzieć, czy podoba im pana młodego. To jest ostateczna i najważniejsza część zamówienia. Wcześniej było to w tej chwili dwaj mężczyźni nauczyli się być ślub lub pana młodego «dostać dynię», Facet oferują również do pracy.

Odbywa się to przez krewnych panny młodej lub ponownie sprawdzić przyszłe przepisy zięć lub pana młodego na jego cześć.

Najczęstszym zadaniem – młotek gwoździe. Wcześniej trzeba było zrobić to właśnie na progu domu panny młodej, ale teraz zazwyczaj podejmowane tylko na forum. Sprawdzanie pana młodego i panny młodej krewni matchmakers informujemy, że taka osoba jest odpowiednia dla ich piękna i oficjalna część wieczoru jest kompletna.

Umowa miała miejsce – ślub będzie.

Ciąg dalszy po głównej części zalotów

Gdy strony uzgodniły, że w nocy gra ślub się nie kończy. Przez stulecia uznano za bardzo złą postać natychmiast towarzyszyć Matchmakers. Udali się natychmiast, ale został odrzucony.

Jeśli kombinezon zakończył umowę, po głównej części powinien mieć kontynuacji szybkiego i długotrwałego. Krewni dziewczyny na stół najlepsze dania i zasadził swoich gości. Wesoła święto rozpoczęło się żartów i limeryki, zabawne grzankami, pieśni i tańce.

Wśród najbliższej rodziny Zabawna Young nie wolno nam zapomnieć o ważnych kwestii organizacyjnych. Jest zaloty muszą zdecydować, i uzgodnić, kto zapłaci za ślub, który będzie musiał żyć nowożeńców, itp Wcześniej omówione posag panny młodej, a reszta, a było tak dobrze znane, bo ślub odbył się w każdym razie, zgodnie z tradycją. Teraz wszystko jest organizowane w zależności od możliwości każdej rodziny, aby omówić takie kwestie praktyczne finansowych na początku przygotowań do ślubu jest koniecznością.

Pozwoli to uniknąć nieporozumień i urazy między młodymi krewnymi w przyszłości.

Share →