Sekrety i krok po kroku dla początkujących diagramy do rysunków na paznokcie

Sekrety i krok po kroku dla początkujących diagramy do rysunków na paznokcie

Opierając się na paznokciach — bardzo ekscytujący proces. Jednak, aby osiągnąć wysoki poziom umiejętności dziewczyn powinni być przygotowani na to, że będzie musiała nieustannie eksperymentując, uczenia się nowych technik i materiałów obrazu, które mogą być wykorzystywane do ich tworzenia. A w czasie, każdy z was stanie się prawdziwym mistrzem, który w budynku projekt skupi się wyłącznie na ich wizualny i fantazji. A nasze zdjęcia na paznokcie dla początkujących pomogą Ci osiągnąć takie same wyniki.

Dla większej wygody i dostarczy Ci krok po wdrażaniu systemu krok.

Igła rysunki schematów

Wykonanie rysunku na paznokcie zaczynają mogą być wykonywane przy użyciu dostępnych narzędzi, takich jak igła, pędzla na lakier, taśmy klejącej lub wykałaczką. Ponadto, można przeprowadzić eksperymenty z farbami akrylowymi z pędzlem. Zacznijmy od pierwszej opcji — igła światła zdjęcia.

Aby to zrobić manicure trzeba kilka różnych odcieni lakierów i konwencjonalnej igły. Należy pamiętać, że wybór koloru należy podjąć, jeśli nie kontrast, maksymalne różne odcienie. W przeciwnym razie, wzory na paznokcie zostaną połączone.

Następnie napisać dla początkujących krok po kroku proces tworzenia projektu:

 1. Płaszcz paznokcie lakierem w celu ochrony przed ewentualnym uszkodzeniem podczas orudovanii igły.
 2. Po całkowitym wyschnięciu nanieść lakier wybrany odcień, który będzie służył jako podstawa i ustawić ogólny ton manicure.
 3. W zależności od rodzaju obrazu, który wybrali, pisać na mokry jeszcze lakier lub spędzić kilka punktów linii.
 4. Za pomocą igły, aby wzór, delikatnie mieszania farb ze sobą, lub odwrotnie, przynosząc wyraźne linie.
 5. Po wysuszeniu, gotowe do manicure obejmuje podstawę.

Korzystanie lakierów

Proste rysunki na paznokcie dla początkujących można zrobić z lakierem, wybierając innej podstawie niż specjalnym narzędziem z cienką szczotką. Jednak opcja ta ma znaczący wadę — początkujący mogą napotkać pewne problemy bezpośrednio w procesie sporządzania na paznokcie.

Rzeczywiście, większość środków jest wystarczająco długa szczotka, która nie jest bardzo wygodne do pracy nawet bez żadnych umiejętności. I nie stale zaszkodzić paznokcie acetonem wielokrotnie mycia zdjęcia i umieszczając je znowu, lepiej jest ćwiczyć na sztucznych paznokci lub nawet kawałek papieru.

Instrukcje krok po kroku, opierając się na paznokciach ten lakier jest bardzo prosty i bezpretensjonalny. Musisz po prostu zanurzyć pędzel w butelce z wybranym lakierem w kolorze i zastosować pożądany wzór. Nie zapomnij, aby zastosować te podstawowe pokrycia kontrastowych kolorach.

Najprostszym sposobem, aby wykonać te rysunki w postaci kwiatów, serca lub linii.

Taśma Figury

Scotch — to kolejny wszechstronne narzędzie, które możemy wykorzystać w gospodarstwie domowym miejscu. Więc nie ma nic dziwnego w tym, że w czasie, nasze kobiety znalazły ją wykorzystać, a przy tworzeniu projektów.

Począwszy od manicure taśmą klejącą, przygotować dwa różne odcienie farb i lakieru bezbarwnego. Dane na paznokcie dla początkujących krok po kroku zgodnie z następującymi technologiami:

 1. Pierwszym krokiem jest zastosowanie podkładu.
 2. Po jej całkowitym wyschnięciu klejone szablon pożądany kształt wycięty z taśmy.
 3. Następnie nanieść lakier inny odcień i czekać, że jest całkowicie sucha.
 4. W końcu, zastosowanie klarownej bazy.

Co ciekawe jest to, że w ten sposób kobiety wolą zrobić manicure w stylu «geometrii». Ale także tunikę we wszystkich jego interpretacji, ta metoda może być przydatna.

Malowanie farbami akrylowymi

Inną popularną metodą, która jest stosowana do tworzenia prostych, ale niezwykle piękne wzory — malowanie farbami akrylowymi. Ten sposób tworzenia wzorów na paznokcie dla początkujących tak proste jak rysowanie lakieru. A dla niektórych, nawet łatwiejsze i wygodniejsze. Oraz w celu zapewnienia tego, oferujemy system tworzenia akryl wzoru.

Manicure «Gałązki». Mogą być wykonywane w kolory żółty i zielony. Wykonaj czynności opisane w następującej kolejności:

 1. Nałóż dowolny lakier, pożądany «delikatny» kolor.
 2. Od małych na wielkie wyciągnąć dwa zakrzywione zespoły (oddział) farba akrylowa bogate żółty kolor.
 3. Ten sam kolor na każdej gałęzi wyciągnąć małe liście.
 4. Środek każdego liścia malować malować jaśniejszy odcień.
 5. Zastosuj lakier bezbarwny do zabezpieczenia wzór na paznokciach.

«Kwiat» manicure:

 1. Zajmujemy odcień bazowy kolor paznokci (perła będzie się przydać).
 2. Farba akrylowa farba różowe płatki punkt metody, jak pokazano na rysunku.
 3. Zielony farby trzeba zrobić liści i małych oddziałów.
 4. Dodaj płatki róż trochę odcień bieli, aby rysunek trójwymiarowy.
 5. Nałożyć lakier bezbarwny.

W tworzeniu rysunków farbami akrylowymi są bardzo ważne, aby stosować przezroczystą powłokę, która nie tylko dostosowania powierzchni, ale także do ustalenia wyniku. Rysunek bez utrwalacza będzie bardzo krótkotrwałe, jak farby akrylowe mają tendencję do zmyć ciepłą wodą.

Arcydzieła Paznokci 2014

W tworzeniu rysunków na paznokcie dla początkujących, należy kierować się nie tylko ich preferencje, ale także rady stylistów jest. Po tym wszystkim, Początkujący Ranking jeszcze nie znaczy, że polski paznokci nie powinno być zgodne z trendami mody w zakresie projektowania paznokci w 2014 r. Zwłaszcza, że ​​nowe trendy są bardzo proste do wykonania.

Tak, modna i prosta konstrukcja 2014:

 1. Abstrakcja i geometria. Rysunki mogą być wykonane za pomocą taśmy klejącej, lakiery i farby. Szczególną uwagę należy zwrócić na punkty i kropli znajdujących się w dowolnej kolejności.
 2. Romantyczny nastrój.

  Jeśli mówimy o prostych wzorach, w tym przypadku można mówić o sercach wszystkich kolorach i rozmiarach.

 3. Marble Nail Art 2014. Uruchomienie tego prostą konstrukcję mieszania dwa odcienie paznokci bezpośrednio na paznokcie z wykałaczką.

Na dodatek chcę powiedzieć o innym modnym kierunkiem w modne zdobienia paznokci — osiągi na gwoździu, na przykład na palcu. Trend taki rozwiązania w 2014 roku cieszył się dla początkujących, ponieważ nie muszą przejmować się rysunek z planowanych wzorów dziesięciokrotnie.

Share →