Serial Bad Dziewczyny online

Serial Bad Dziewczyny online

Fabuła serii Bad Girls:

Komiks i melodramatyczne serii detektyw «Mean Girls» został stworzony w 2005 roku przez chilijskich filmowców na temat życia i entuzjazmu Vicente Soler — młodego człowieka, kochającego środowiska i dbałość o kobiety. Scenariusz Nestor Daniel Castagna Marcelo Kastanona, Claudia Villarroel Sergio Diaz Ricardo Tamayo nakręcony dyrektor Guillermo Elo, Italo Galeana i producenci Veronica Sakel z pomocą kanału Canal 13 (Chile). Strzelanina miała miejsce w Santiago w 2005 roku, a na serialu po raz pierwszy wyszedł 07 marca 2005.

Jego emisja w Chile, USA, Argentyny, Ekwadoru, Peru, Panama, Uragvae, Wenezueli i Rosji na kanale TNT do 22 listopada 2005. Łączna produkcja 135 (110) serie po 45 minut każda.

Fabuła serialu «Wredne dziewczyny» o młodego człowieka Vicente Soler chilijski, który jest tak lubi kobiet, postanowił poznać sekret ich domu. Za to, że otoczył się z nimi, założył firmę «aniołów», w których szkolenia pokojówek. Jego pierwszym nie ipusknitsey był Beatriz Gonzalez, z którym zaczął romans. Dowiedziawszy się o tym, matkę Vicente — Rebecca postanowiła go zwolnić.

Jednak Vicente nie chce stracić Beatrice i postanowił potajemnie z matką z nią ożenić. Beatrice, że tak, to nie powstrzymało wiadomość, że Vicente chore serce. To nie powstrzymało nawet fakt, że pracuje w środowisku, w którym kobiety kobiet dosłownie wisiał na szyi. Beatrix wkrótce zacząć szaleńczo zazdrosna o niego. A w dniu nowej emisji zostały przeznaczone lepsza pięć dziewczyny — Candela, Noelle Cassandra, Marianne i Małgosia.

Beatrice nie wiedział, która z nich była nowa moda Vicente. Kto zapomniał nawet o problemach z sercem. Ale wkrótce wszystko stało się jasne. Zgodnie z tradycją, Vincent spędza niezapomniane noc żarliwej miłości w luksusowym hotelu w Santiago, po czym został znaleziony martwy na atak serca. Pięciu podejrzanych absolwentów — winowy Beatrice musi znaleźć się pomścić śmierć ukochanej osoby, który zdradził ją namiętnym nocy.

Beatrice składa wniosek o pomoc przystojny i mokasyny Dante. Zaprosiła go uwieść każda z pięciu dziewcząt, które mogą być Vicente, że noc, ale zamiast tego będzie on uzyskać dużą sumę pieniędzy. Dante nie może odrzucić taki miły i atrakcyjną ofertę.

Jednak on nie wiedział, że tych pięciu — najgorszym dziewczyny na świecie.

Zobacz komiks online i melodramatyczny detektywistycznej serii «Mean Girls» na naszej stronie internetowej w Internecie. Życzymy ekscytujące, zabawne i interesujące oglądania!

Tytuł oryginalny: Brujas

Gatunek: dramat, romans, komedia, detektyw

Rok: 2005

Reżyseria: Italo Galleana Guillermo Elo

Seria Aktorzy: Karolina Arregi Jorge Zabaleta Osvaldo LaPorte, Maria Elena Swett, Ingrid Cruz, Elwira Lopez, Lorena Capetillo, Antonella Rios, Juan Falcon

Share →