Skąd wiem, że lubisz

Skąd wiem, że lubisz

W relacji między ludźmi jest bardzo ważne, aby zrozumieć możliwości drugiej osoby.  Bardzo często to nie tylko nastoletnie problemy: czasami nawet dorośli mężczyźni i kobiety nie zdają sobie sprawy, że mają kogoś — coś takiego.

W rzeczywistości, aby zrozumieć, że lubisz bardzo prosta: ważne jest, aby obserwować zachowanie osoby, która jest podejrzana o uczucia do swojej osoby.

Tak, niech dowiedzieć się, co Cię tak naprawdę jak ktoś — lub można słowami. Co dziwne, ale ludzie, których lubię, bardzo często wydaje się, że mają one wcześniej, gdzie — widzieliście. Więc pytanie jest: "A my nigdy nie spotkał?" nie musi powodować gorączkę spekulacji, jest możliwe, że jest to spowodowane przez powstałej współczucia dla Ciebie.

Często ludzie czują ogromną sympatię, w obecności obiektu swego prawdziwego zainteresowania, która zaczyna się mówić — to dość bezsensowne bzdury, i w tym momencie to w tym samym czasie próbuje poradzić sobie z podniecenia tłumy.

Wiele osob jest w stanie opowiedzieć swoją opinię. Wyrażenie, które "Oczy — zwierciadłem duszy" Oto podstawy. Człowiek, który troszczy się o to, kto — lub, podszywając, przede wszystkim, jego czujnym okiem. Zwykle stara się podążać za przedmiot swojej sympatii, ale najczęściej jest to po prostu mało kto może.

Zazwyczaj takie nadmierne uwagę wiele do wszystkich wokół.

Ponadto, wprowadzając w polu

obserwacja człowieka, który jest zainteresowany osoby, często można zauważyć, że jest on stale starając się "został zauważony", W toku jest zbyt wiele "głośno" głosowej lub śmiech, stałe miejsce zamieszkania w zasięgu wzroku lub w ogóle "przypadkowy" dotykając ramienia lub ramię w miejscu, w którym będzie się wydawać całkiem możliwe swobodne przejście, nie raniąc nikogo.

Nie należy zapominać, że człowiek często zdradzają jego gesty, ruchy przyjęła postawy. Jest to spowodowane faktem, że w przypływie emocji podświadomie bardzo trudno kontrolować swoje działanie.

Co do zasady, osoby, która ci się podoba, starając się tak wygodne kontemplować swoją osobowość. Zazwyczaj występuje gesty w stronę obiektu tajnego zainteresowania w tym przypadku i jego stopy są rozmieszczone w tym samym kierunku. Istnieje wiele do powiedzenia tzw "mirroring": Moment, kiedy człowiek zaczyna kopiować gesty jak osoba.

Należy przestrzegać: tak się nie stanie? Jeśli tak, to najprawdopodobniej jest to naprawdę przejawem poważnego zainteresowania.

Dziwnie mało, ale nawet obrazy i szpilki do osoby, z którą chcesz nie jest wyjątkiem. Niestety, zwykle stosowane, gdy obiekt, aby przyciągnąć uwagę jego przedmiotem badań nie jest możliwe przy innych, bardziej inteligentne sposoby.

Aby zrozumieć, jak ty się do tej osoby, a czasem po prostu staram się wyobrazić sobie siebie na jego miejscu. Być może wiele z jego zachowania w tym momencie bardziej przejrzyste, musimy tylko brać poważnie tego.

Share →