Skorpion horoskop na 2013 kobiety.

Skorpion horoskop na 2013 kobiety.

Dla kobiet Scorpions Rok Węża będzie mógł być bogaty w wydarzenia i zmiany. Ogromnym plusem jest to, że czuje się świetnie i pełna energii. Musisz je. W tym roku, więcej niż prawdopodobne, że przyjdzie bardzo blisko realizacji swojego marzenia. Będzie ciężko pracować.

Jesteś pełen różnych pomysłów, z których większość jest zabezpieczonych z przyszłością.

W tym roku, do celów Skorpion kobieta będzie musiała używać starych i nowych kontaktów i znajomości. Twój optymizm i radość odegrał również rolę. Nie dostrzegają przeszkody na swojej drodze. I stopniowo znikają. Oczywiście, to nie stanie się przez magię.

Powodem sukcesu będzie ciężkiej pracy i wytrwałości.

Nie zapomnij tegoroczne kobiet Scorpions i relacji osobistych. Mimo dużego obciążenia zawodowego są przede wszystkim kobiety. W tym roku będzie mniej czasu na różne zabiegi SPA i salony piękności, ale nie ignoruj ​​ich całkowicie. Ponadto, w tym roku będzie można znaleźć kilka wycieczek, gdzie można spędzić trochę czasu na zakupy. Będziesz cieszyć się i znacznie uzupełnić swoją garderobę.

Twoi ludzie i twoi bliscy będą podziwiać.

Co dziwne, ale trzeba czasu i domowych obowiązków. Będziesz nie tylko wychowywać dzieci, ale wolą zamknąć sprawy domowe i rodzinne zgromadzonych. W tym przypadku, twój mężczyzna będzie zaskoczony przez niezmordowanego i chętnie biorą udział samych pracach domowych. Zdrowie kobiet w Roku Węża Skorpiona nie będzie budzić obawy.

Ponadto, można pozwolić sobie na odpoczynek kilka razy w ciągu roku. Niezamężne przedstawicieli tego znaku będzie spotkać interesującą osobę — to może być śmiertelne.

Skorpion 24.10 — 22.11 horoskopy:

Share →