Skórzana Sukienka 2014

Skórzana Sukienka 2014

W tym roku, sukienki nadal prowadzić wśród wszystkich rodzajów ubrań modnych kobiet. Projektanci eksperymentują z kształtów, kolorów i materiałów, oferując nam coraz więcej możliwości. W tym roku hitem są sukienki ze skóry lub skóry syntetycznej.

Chodzi o modzie skóra strój 2014 i zostaną omówione w tym artykule.

Sukienka skórzany damski

Dziewczyna w skórzanej sukience wygląda niezwykły, jasne i bardzo sexy. W tym stroju nie musi być otwarte lub zarozumiały, a nawet przeciwnie — często najbardziej spektakularne przyrody różne modele ścisłe lub klasycznym stylu.

Ci, którzy nie ryzykować pojawiać się publicznie w pełnym skórzanym stroju, należy zwrócić uwagę na strój z rękawami ze skóry. Cóż, jeśli podstawowy materiał sukni będzie kontrast — kombinacje eklektyczne i niezwykłe w liście trendów w 2014 roku.

W tym roku, metalizowana mody i malowane skóry. Również bardzo popularne nadruki na skórze i perforacji. Nacięcia na tkaninie skóry może wyglądać chaotycznie lub być jasny wzór.

Szczególnie odpowiednie sukienki ozdobione wzorami splecionych pasków skórzanych pasków.-

Jak dodał dekoracji skórzany strój używany koronki, metalowe ozdoby, futro (szpilki, skoki), koronki, Fringe, aplikacja i przeszycia.

Share →