Snowflake Paciorek

Snowflake Paciorek

Płatki śniegu — jest symbolem czystości, Nowy Rok i szczęśliwych zdarzeń. Wszyscy czekamy na święta i udekorować swoje domy, czekając na cud.

Przed Nowym Rokiem, można przygotować wcześniej — na przykład, aby dokonać zroszony płatek śniegu. Tutaj można eksperymentować — Płatki śniegu są w bardzo różnych formach, i nigdy nie powtarza się. Łączy ich jedno: wszystkie sześć promieni.

A to, co robią — to kwestia gustu.

Aby śnieżynkami pożądane podjęcie dużych kulek — numer 6 lub 7 (zob. Rodzaje koralików ). Kulki mogą być zastąpione przez małych kulek o średnicy 03:57 milimetrach na fig. 1;

Aby utworzyć płatek śniegu wzięliśmy:

  • 54 4mm średnicy kulki, 18 z nich przejrzyste twarzach i 36 Pearl,
  • 30 szt. małych kulek
  • 6 szt. perełki o średnicy 3 mm
  • Linia 1m

Płatki śniegu będzie wyglądać zróżnicowane za pomocą kulek lub koraliki o różnych fakturach — matowe, błyszczące, w perły, fasetowanych, przezroczystych i nieprzezroczystych. Koraliki Kolor lub kulki mogą być bardzo różne, w większości białe, złote, srebrne, niebieskie.

Sekcja rusztowania lepiej podjąć długość około 0,25 mm do 1 m, gdy kulki o średnicy około 4 mm. Było potrzebne mniejsze kulki, krótszy przewód. Jak zainstalować dętkowych śnieżynka, pokazane na rysunku 2.

Konieczne jest, aby wybrać żyłce sześć kulek, a następnie starannie się zgodnie ze schematem. To nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Lesko bardzo mocno dokręcić nie jest konieczne.

Rysunek 2 przedstawia schemat śnieżynkami A. Jeśli w podobny sposób w celu ustalenia przejrzystych i nieprzezroczyste koraliki w innej kolejności, masz zupełnie inny pogląd na śniegu, takich jak płatka śniegu B.

Linia ogon podczas wpisywania zostawić długość około 6 cm. Pod koniec ukryć w niektórych przypadkowych koralików. Praca na końcu linii biegnącej przez kilka perełek w dół, aby powiązać dwa guzki, naciągnąć go przez 3 koraliki i wykończenia na plecach.

Na zdjęciu trzy różne płatki śniegu koralik zebrane w ramach jednego systemu. Muszę powiedzieć, że duże koraliki w tym przypadku jest to bardziej wygodne w użyciu i uzyskać najbardziej udanych rozmiar płatka śniegu na Boże Narodzenie dekoracji — około 6 cm średnicy.

style ="display: inline-block; width: 336px; height: 280px"

Dane-ad-client ="ca-pub-3825151710131354"

Dane-ad-gniazdo ="2368596608"

Share →