Snowman z plastikowych butelek własnymi rękami

Snowman z plastikowych butelek własnymi rękami

Jednym z tradycyjnych symboli Nowego Roku, a także niezbędnym ozdoba ogrodów zimowych dziedzińce i jest bałwan. Ale, niestety, nie zawsze jest śnieg, to pomoc może przyjść dostępnych materiałów, z których zrobić bałwana nie jest gorsza niż śniegu. Na przykład, może to być tradycyjne butelki z tworzywa sztucznego.

Ponadto, nie ma gwarancji, że ten bałwan stopniał.

Do produkcji takiego bałwana potrzebują dużo plastikowych butelek. Wielkość określa się na wniosek. Więcej Snowman, tym więcej butelek potrzebę.

Dla bałwana potrzebne tylko donyshka butelek, a reszta materiału może być stosowany na innych produktów do ogrodu, być może nawet w lecie.

Jak zrobić bałwana z plastikowych butelek?

1. Z sztywnego drutu zrobić ramkę do tworzenia piłkę. Jednym z nich może być dalej niż inne.

2. Owiń ramki drutu linki lub liny, lepiej wzmocnić szczegóły.

3. plastikowe butelki wyciąć dno. Idealnie, bałwan powinien być biały, więc wskazane jest, aby korzystać z tej butelki kolor.

Ale jeśli nie byli w stanie zebrać wymaganą ilość białym opakowaniu, to nie jest problem — z których wszystkie mogą być barwione na kolor, który chcesz. Aby zapisać obraz z tuszem donyshka pożądaną, można malować gotowy produkt za pomocą sprayu.

4. Wytnij dna wykonać dwa otwory z rozpalonym szydło, naprzeciwko siebie.

5. Wszystko donyshka sobą połączone, spinając je na sznurku, aby wieniec.

6. Gotowy wianek jest bardzo łatwo podłączyć do ramy. Aby to zrobić, musi on być podłączony do pewnej odległości do krótkich lin Prut ramy.

Dekoracje i uszlachetnić bałwana na różne sposoby. On może być nawinięta szalik, nosić kapelusz z patelni lub wiadra, dołączyć światła Garland, etc. Najważniejsze jest to, aby wyglądać jasne i zabawa, to Nowy Rok!

Z plastikowych butelek można zrobić wiele wspaniałych elementów Bożego Narodzenia, w tym choinki, pod którym bałwanki są zabawne do tańca, gdy zegar pokaże 12!

Share →