Snowman z wątków

Snowman z wątków

Nowy Rok — długo oczekiwane święto dla dzieci, a także dla dorosłych. A jak zrobił to dzień bez bałwana. Oczywiście, nie ma mowy!

Zalecamy zrobić rzemiosła z dziećmi, ta wyjątkowa aktywność jest łatwe w produkcji. Snowman dekoracji wnętrz mieszkań, biur i zadowolić wszystkich swoją obecnością.

Rozmiar Snowman będzie około 60 cm wysokości.

W celu dokonania bałwana Nowy rok z wątków, musimy:

• Balony (pięć sztuk);

• klej PVA (jeden słoik);

• Igła;

• Wełna.

Wykonywanie ciało bałwana.

Następnie rozciągnąć wątku igły i przebić go z butelką kleju PVA. Temat zostaje impregnowane klejem, wyjąć igłę bok, musimy ją później.

Każdy balon napompowany wymaz z olejem, żeby nie zablokowany wątek. Wątek nasączone klejem, zawinąć w sposób chaotyczny w świecie.

Piłki powinny zawinąć tak, aby nie było żadnych luk. Następnie powiesić je w ciepłym i suchym miejscu do wyschnięcia nici (najlepiej 24 godzin). Trzeba uzbroić się w cierpliwość!

Kule powinny być stałe.

Podobnie jak wszystkie wyschły, wziąć każdy piłkę ostro przekłuć igłą i wyciągnąć ogon pozostałości kulkowych.

Dla większej stabilności, dolna warstwa powinna być wklejone do wnętrza wełny i kleju do dolnej tarczy papieru (korzystnie wykonaną z tektury), smarowanego białym klejem.

Następnie umieścić wszystkie kawałki bałwana, wstępnie się dobrze w bagażniku. Weź sprayem i spryskać wybraną powierzchnię styku, w wilgotnej miłe miejsce, aby wgłębienie. Wówczas część igły do ​​szycia białych nici pomiędzy nimi. Aby lepiej zabezpieczyć klej powinien puch witryny podwiązanie.

Zostaw przyszłego bałwana do całkowitego wyschnięcia.

Jak nasze ciało gości noworocznych są gotowi, niech nam ręce. Środkowa warstwa kleju w tej samej wysokości dwóch małej misce.

Udekoruj bałwana.

Następnie klej super glue oczy «Moment». Nos, usta i guziki, można zrobić z kolorowego papieru lub tkaniny.

Stawiamy na szalik, kapelusz i ostatnim kontakcie — podrumyanim bałwana. Mały rumieniec nie snegovichkov boli, ale tylko jego dekoracji. Blush może być stosowany przy użyciu Pędzel kosmetycznych i rouge, które mają wszystkie kobiety w kosmetyczki.

Tak, nasz bohater jest gotowy do śniegu, dzieci chętnie gości na ten Nowy Rok!

Snowman mogą być różnych rozmiarów, a nawet kolorach. Można go kupić w postaci indywidualnego uznania, pokazać wyobraźni!

Share →