Sok brzozowy: Właściwości

Sok brzozowy: Właściwości

Region Moskwa i Moskwa.

65 g ..

Sok brzozowy nazywa płyn zwolniony z wycięciami na pniu brzozy. W celu zebrania soku, specjalny rowek z aluminium lub tworzywa sztucznego, który jest dokładnie wprowadzana do otrzymanego cięcia. I dalej przezroczystą ciecz przepływa do pojemnika.

Jest to bardzo ważne w celu zbierania soku, aby zapobiec wysychaniu drewna, tak aby nacięcie zwykle uszczelniony za pomocą wosku.

Najlepszy czas na produkcji tego pysznego napoju naturalnego — w okresie od początku wiosny, kiedy śnieg jeszcze leży w połowie kwietnia, gdy liście na drzewach już zaczynają kwitnąć. Z reguły jeden dorosły na noc brzozy mogą być zbierane około trzy litrów soku. Były jednak przypadki, gdy dostatecznie duże drzewa stoją do siedmiu litrów klarownego płynu.

Sok brzozy słodki smak ze względu na obecność w zawartości cukru produkt osiąga dwa procent. Można go używać zarówno w czystej postaci lub w połączeniu z innymi sokami – więc masz wielki orzeźwiający produkt niskokaloryczny, który doskonale spełnia pragnienia w upalny dzień. Ponadto, możliwe jest, aby na podstawie soku brzozowym i napojów, na przykład, brzoza wina, syrop lub owocowych koktajli. Wspólna napój z soku brzozowym, brzoza kwas chlebowy jest uważany. Aby to zrobić, trzeba dodać sok świeżo brzoza skórkę z cytryny, cukier i rodzynki.

Kilka dni bardzo pić z kwaśnego smaku, gotowe.

Korzystanie z soku brzozowym

Chociaż podobne w wyglądzie do wody zwykłej, ta kompozycja napoju jest znacznie większa, a tym samym sprzyjać sok brzozowy jest oczywiste dla zdrowia ludzkiego. Jest udowodnione, że skład materiału z soku brzozowym stymulują procesy metaboliczne w organizmie i promować wydalanie toksyn i substancji rakotwórczych.

To naturalny napój jest wysoce zalecane dla osób z chorobami układu oddechowego, zapalenie oskrzeli i kaszel i częste bóle głowy i zaburzenia czynności wątroby. Ponadto rzeczywiste wykorzystanie soku brzozowym dla tych, którzy cierpią z rwa kulszowa, zapalenie stawów, dny moczanowej lub reumatyzm.

Powszechnie wiadomo, że regularne stosowanie brzozy SAP jest korzystne dla procesu podział kamienie pęcherza i nerek. I to naturalny napój promuje szybkie gojenie się owrzodzeń i ran.

Niestety sok brzozowy

Wydaje się, że to, co może być przeciwwskazania do stosowania tego napoju, ale nadal są. Tak, przepraszam, sok brzozowy może wystąpić w przypadku alergii na pyłki brzozy kotek, i, oczywiście, jeśli występuje nadwrażliwość, ale jest to bardzo rzadkie.

Proporcje produktu. Ile gramów?

Share →