Solone ogórki chrupiące

Solone ogórki chrupiące

Te solone ogórki makaron chrupiące uzyskuje się w stosunkowo krótkim czasie. Istnieją, oczywiście, i szybsze sposoby ogórki trawienia (w opakowaniu bez solanki i innych). Ale ten przepis w mojej opinii jest również bardzo dobra. Warzywa Przepis ogórek kiszony lepiej wybrać jasny kolor zielony, a pożądane jest, aby było coś w rodzaju «bańki».

Ten przepis ogórek kiszony jest bardzo prosta — nie trzeba zalać wrzątkiem (tyle porad); wierz mi na słowo, a więc są one solone szybko i nie stracić w tym samym czasie jego koloru i twardości.

Przepis marynowane ogórki soli morskiej lub może wziąć kamień kompromis. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć ogórki wytrawiania, kończy się na obu brzegach konieczności stopniowego cięcia, dla lepszej penetracji solanek w warzywach. Nawet jeśli tego nie zrobi, i po prostu dodać ogórki w słoiku i zalać solanką, a następnego dnia nadal będzie gotowy.

Obliczanie produktów w recepturze ogórkiem kiszonym podano w trzylitrowy słoik.

Składniki na kiszonych ogórków:

  • ogórki — 2 kg;
  • soli — 3 łyżki;.
  • świeży koperek (lub korków parasole) — 1 pęczek;
  • czosnek — 1 główka;
  • gotowane lub filtrowanej wody — 6-7 filiżanek.

Przepis kiszone:

1. Dokładnie umyć ogórki (najlepiej małe) i zielenie.

2. nieobrane głowy czosnku podzielona jest na poszczególne ząbki i zniszczyć je z «tolkushkoy» lub szerokim ostrzu noża.

3. chłodzony filtrowanej lub przegotowanej wody, wlać do miski i zalać sól. Wymieszać.

4. Na dole wielkości banków trzech litrów lub kontenera rozkładają pół dużych zielonych oraz posiekanym szczypiorkiem część.

5. Następnie mocno położył ogórki — pierwszą pozycję, a następnie w pozycji leżącej — aż wypełni cały słoik.

6. Najwyżej umieścić pozostały czosnek i koperek.

7. Ponownie mieszaj soli fizjologicznej, korzystnie aż do całkowitego rozpuszczenia soli.

8. Wypełnij wynikające ogórki rozwiązanie, przykryć pokrywką lub gazą i pozostawić w temperaturze pokojowej na około jeden dzień.

9. Po tym, wyjąć pojemnik i przechowywać w lodówce.

Na śniadanie serwowane jest solone ogórki do naczynia ziemniaczanej (zapiekanka. Puree zrazy. Pieczone ziemniaki), mięso w doniczkach lub jako Zimne przekąski, takie jak grill.

Jeśli ogórki nie były spożywane przez dwa dni i okazało się słonym trawienie, mogą rozpocząć się od receptur sałatek.

Share →