Spódnica na szydełku dla dziewcząt - plan na drutach. Spódnica na szydełku dla dziewczynek

Spódnica na szydełku dla dziewcząt — plan na drutach. Spódnica na szydełku dla dziewczynek

Dziś, wiele kobiet jest uzależnionych od drutach. Po użyciu dziane rzeczy zawsze wyglądają wspaniale. I to nie tylko my, ale nasi mężczyźni i dzieci. Szczególną uwagę należy zwrócić na drutach rzeczy dla dziewczynki do pomocy nasza mała fashionistka będzie wyglądać pięknie i oryginalnie. A najważniejsze jest to, że nikt inny nie takie rzeczy się nie stanie.

Tylko w małej księżniczki! Tematem niniejszego artykułu — spódnica na szydełku dla dziewczyn, obwód jest załączony.

Spódnice hak dzieci: proste systemy

Spódnica na szydełku dla dziewczyn: Dzieci spódnica długości 30 centymetrów, potrzebujemy przędzę wykonaną w 100% z bawełny merceryzowanej i haka na numer dwa. Długość pasmo masy przędzy 50 g wynosi 169 m. W tym przepona dla dziecka trwa około 5 motków.

Po pierwsze, trzeba wybrać 120 ściegów i zamknąć je w ringu na kolumnie łączącej. Co dzianiny w następujący sposób następujący: pierwszą pętlę wyciąg z powietrzem, a każda pętla provyazyvat powietrza polustolbikom ostatni polustolbik połączony z pierwszym podnoszenia powietrznego pętli łączącej kolumny. Następnie należy postępować przy użyciu żebrowanego tłoczone wklęsłe i wypukłe 3 bary i wypukły kolumnowy wklęsły filar 2 i tak dalej.

Po provyazhete 3 rzędy trzeba zrobić otwór na pasek: 2 pętli powietrza zamiast wklęsłych kolumnach nadmiarowych. Następnie należy robić na drutach 4 więcej wierszy programu dziąseł, ale w pętli powietrza, wyjechał do koronki, dzianiny kolumny z nakida.

Spódnica szydełka dla dziewczynek: Schemat dziewiarskich

Dalsze dzianiny hak spódnice dziecka: Schemat 1, zgodnie z którym dwie pętle muszą provyazyvat razem, jedną pętlę anteny, dwie pętle razem, jedną pętlę anteny i tak dalej do żądanej długości.

Około się 25 wierszy. Na widok będzie wyglądać lepki siatki na które nałożony żabot. Następnie trzeba dzianiny bombka, nie przerywając wątku. Po gumie do pierwszego rzędu, dołączyć przędzy i dzianiny przez fanaberie schematu. Pierścień musi być powtarzane w tej samej liczbie rzędów.

Łączna liczba falbankami dostać pięć lub sześć.

Kolejnym etapem, w którym mieści spódnica szydełka dla dziewcząt — strefa, w której chcesz wybrać trzy pętle powietrza i zamknąć je w ringu.

Następnie należy połączyć dowolną kwiat. Następnie związać około 195 szwy i związać je z obu stron, z chwytając kwiat, do dziury koronki odcinek. Kiedy łańcuch jest rozciągnięty, należy połączyć drugi sam kwiat.

Nadal możliwe jest szycie wnętrze gumy gumy zwykłej, więc spódnica nie ruszy się.

Obejrzyj film instruktażowy "szydełka spódnica dla dziewcząt"On cię kocham!

Share →