Specyfika chemicznego prostowania kręcone włosy na charakter

Specyfika chemicznego prostowania kręcone włosy na charakter

Podczas walki z niesfornych loków z ciepłą prasowania, suszarkę do włosów i kosmetyki zaczyna działać na nerwy, nieuchronnie zaczynają myśleć o bardziej radykalnych środków. Tyle wysiłku i czasu spędzić, a okno to deszcz, następnie podgrzać ponownie i wszystkie wysiłki na marne! «To nie jest już możliwe! Basta. «Mówisz, że jesteś sobą i iść do salonu.

Okazuje się, że wyjście ma — prostowanie chemiczne włosów. co pozwoli czas i zapomnieć o rodzimych metod «raskudryavlivaniya.» Co jest istotą postępowania? Jak to jest traumatyczne dla włosów?

Efekt będzie stała czy naprawdę tylko kolejna kaczka promocyjne?

Chemiczna oswajania uparte włosy

Chemicznego lub stałe prostowanie włosów — są w rzeczywistości same fali, tak odwrotnie. Wprowadzenie do postu włosów, wyprostuj wiązań dwusiarczkowych leki zakłócają fale powodują, i loki wyprostował, czyli zmiany w strukturze włosa. Po zabiegu włosy mogą być łatwo układać w jej włosy, umyć, grzebień, bez obawy, że znów zavyutsya im. Główny składnik aktywny jest zwykle prostowania składów jest albo wodorotlenek sodu lub tioglikolanu amonu.

Pomimo tego, że mają identyczne funkcje, a ich działanie na włosy różni się nieco od siebie.

Wodorotlenek sodu jest silny zwiotczające alkaliczne, które jest używane do prostowania bardzo ciasne loki. «Otwarcia» skórka zwiotczający wnika kory włosa i zmiękcza je od wewnątrz, całkowicie zmienia jego strukturę. Im wyższe jest stężenie wodorotlenku sodowego w preparacie, wyraźniejszy efekt będzie wyrażona prostowania. Jednak ujemny wpływ na włosach będzie także wyższa.

Kroku tioglikolany amonu, wodorotlenek sodu, analogicznie, ale jest mniej intensywny i mocne, więc preparaty tioglikolan amonu jako główny składnik czynny stosowane są wyłącznie do zwijania i nie kręcone włosy.

Etapy trwałe prostowanie

Chemiczne prostowanie włosów składa się z kilku etapów. Najpierw włosy starannie uczesany, a następnie podzielone na pasma i na przemian na każdej nici od nasady do czubka jest stosowany do prostujący oznacza wodorotlenkiem sodu lub tioglikolan amonu. Wybór składników lub optymalny poziom stężenia w produkcie, ustala się indywidualnie, w zależności od struktury włosów i stopnia wyginać.

Trudno wyprostować ciasne loki muszą uciekać się do silnych narkotyków podczas wspinaczki, a także delikatnej i cienkiej sierści jest dopuszczalne tylko łatwe opcja trwałego prostowania miękką i delikatne preparaty.

Wyprostuj narzędzi opartych na wodorotlenku sodu stosowany do włosów suchych. Przy zastosowaniu do prostowania z tioglikolan amonu, włosów do mycia wstępnego ją specjalną szamponem, a dopiero potem nakłada się na istniejącej konstrukcji. Zabieg rozpoczyna się w okolicy potylicznej, nici przez nici przeprowadzka do Korony, świątyń i wierzchołka.

Przed użyciem silnych środków chemicznych, głowa leczonych wazelina krem, który przeznaczony jest do ochrony skóry głowy i włosów mieszki od oparzeń chemicznych.

15-20 minut, po stosowanie środków chemicznych prostowania włosów dokładnie przemywa dużą ilością wody ciepłej i traktowany z elementów mocujących do mocowania wynik. Wyprostuj znacznie zwiększyć pH pamięci, co może prowadzić do obrzęków i uszkodzenia włosa, więc koniec procedury stosowane na włosy starannie zneutralizować środki mające na celu przywrócenie normalnego pH. Włosy są następnie dokładnie przemywa się ponownie osuszono ręcznikiem cieplej i dopiero następnie przystąpić do układania.

Co trzeba wiedzieć o chemicznej prostowanie włosów

Procedura wymaga użycia silnych środków chemicznych, które stosowane niewłaściwie, może być bardzo szkodliwe dla struktury włosa, więc chemiczne prostowanie włosów powinny być wykonywane wyłącznie przez doświadczonego rzemieślnika w salonie. Nawet jeśli uda się uzyskać niezbędne magazyny, nie jest konieczne, aby zorganizować eksperymenty w domu i przekształcić się w królika doświadczalnego. Gry wspaniałe stylista włosów w tym przypadku całkowicie nieprawidłowe i może doprowadzić do awarii. Tylko wykwalifikowany personel, ocenić stan włosów oraz określić ich strukturę, można wybrać optymalny skład preparatu, czas ekspozycji, a co najważniejsze — prawo do przeprowadzenia procedury, zmniejszenia negatywnych czynników do minimum.

Profesjonalne podejście, jako zwycięzca włosy z fali świetlnej, i ciasne loki niegrzeczne.

Nie zaleca, aby natychmiast wystawiać chemicznego prostowania włosów po trwałej ondulacji. Zużyte nici chemii, czy naprawione, będziesz miał mnóstwo nieszczęśliwy niezdrowy wygląd. Przywrócić włosy po chemicznych podwójnego ataku praktycznie niemożliwe.

Niekoniecznie poddany rektyfikacji raz cały czupryną. Możesz wyprostować tylko niektóre elementy, które dostarczają więcej kłopotów, na przykład, lub uderzać głową.

Po prostowania włosów wymaga chemicznego szczególną ostrożność, i to jest pożądane, a w trakcie leczenia rehabilitacyjnego, który pomaga przywrócić im zdrowy połysk, miękkość, siłę, witalność i chroni przed skutkami negatywnych efektów zewnętrznych. Przy okazji, dobre kreator po zabiegu zalecane przez klienta oznacza nieuchronnie do opieki i odzysku, a także wyjaśnić wszystkie szczegóły traktowania włosów po substancje chemiczne prostowanie. W szczególności, musi się stosować do suszenia włosów w sposób naturalny, bez stosowania suszarki.

Efekt zabiegu jest trwałe prostowanie, czyli zapisane na zawsze. Włosy traktowane chemikaliami prostowania, nie zakudryavilis, pozostają proste! Curly zamków jak odrost występuje tylko u korzeni, więc jeśli nie jesteś zadowolony z nowego obrazu bez gladkovolosy niesfornych loków i fal, raz na trzy do pięciu miesięcy musiał udać się do mistrza salonie jest «zapobieganie problem w zarodku.»

Korekta jest wyłącznie na porost włosów! Uprzednio wyprostował oznacza włosy re-chemiczne nie są poddawane procedurze.

Prostowania włosów Goldwell technologii

Jeśli widzieliście zdjęcie przed i po technologii prostowania włosów Goldwell, opracowany przez koncern japoński, niemiecki, prawdopodobnie uderzył nie tylko idealną gładkość, ale także zdrowy blask, który nabyć zamki po zabiegu. Zaletą tej techniki jest to miękki uderzenie i trwałych wyników, które utrzymuje się do 9 miesięcy. Narzędzia do prostowania Goldwell w swoim składzie zawierają składniki lecznicze i pielęgnacyjne: betaina, proteiny pszenicy, olejki eteryczne, pantenol, kompleks witamin, system kontroli pH.

Leki linii Goldwell nadają się do wszystkich rodzajów włosów i może być mieszane ze sobą w celu uzyskania optymalnych wyników w każdym konkretnym przypadku, że unikalny osobistym kontakcie. Ze względu na łagodny, chroniąc oddziaływania bezpośrednio po prostowaniu, dosłownie tego samego dnia, procedurę tę można przeprowadzić i barwienia. Co więcej, technika ta działa poprawnie nawet ciasnych i sztywnych brunetek loki. Wyprostuj środki z Goldwell nadaje się do naturalnie kręcone włosy. i prostowania włosów po trwałej. Prawdopodobnie jedyną wadą technologii Goldwell — czas trwania postępowania, które może potrwać 9-10 godzin!

Dłuższe włosy, tym dłużej potrwa do ich usunięcia. Ale wtedy można przejść bez suszarki do włosów i prasowania oraz zaoszczędzić czas i nerwy będą po prostu ogromna!

Wideo z zabiegu trwałego prostowania

Share →