Starając się we wnętrzu akwarium

Starając się we wnętrzu akwarium

Próbując akwarium. Co to oznacza?

Idziesz do sklepu, aby kupić, powiedzmy, płaszcz. Oczywiście, staram się. Nie podoba mi się nawzajem sukni. Nic się nie podniósł? To się zdarza. Przejść do następnego przechowywania i tak dalej.

Wreszcie, znaleźć to, czego potrzebujesz i zmęczony, ale szczęśliwy do domu. Brzmi znajomo?

A co, jeśli zdecydujesz się nie urządzić sobie, swoje ulubione, a swoje wnętrze, które harmonii brakuje tylko akwarium? Zadanie jest skomplikowane. Po wszystkim, mieszkanie, nikt nawet nie tylko pokój w kabinie nie jest potyanesh akwarium.

Tylko jedna rzecz — kupić akwarium bez "dopasowywanie"Zanieś zestaw startowej. Nie podoba mi się — z powrotem, aby przynieść nową. Nie śmiej się, a to się zdarza.

Częściej niż nie, oczywiście, akwarium w domu. Ale to jest poprzedzone długim okresie zwątpienia i akvasalonam podwyżek na swojej stronie internetowej. Ale jest na to sposób, aby rozwiązać problem. Słyszałem, być może, z fryzurami programu wybór za pomocą komputera?

Prawie, jak to możliwe, aby podnieść akwarium do Twojego wnętrza.

Prawie, bo sfotografowany, przesłać cyfrowy obraz do komputera i wprowadza odpowiednią fryzurę ze specjalnego programu jest zwykle łatwiejsze niż jakościowo wyświetlić wnętrza, a następnie na ekranie, aby zasymulować jego połączenie z różnych akwariów. Bez długich przygotowań nie będzie. I nie ma takiego programu.

Dlatego oferujemy Państwu, aby zobaczyć, jak można zmienić wnętrze z akwarium, nie troszcząc się o jego poprzedniego zakupu i dostawy. Korzystanie z Adobe Photoshop i konwencjonalną oznacza to fotomontaż można sobie wyobrazić jako różne akwaria pasują do wnętrza, wystrój akwarium (ryby, rośliny, gleba, tła, dekoracji) będzie dobrze komponować się z otoczeniem, oświetlenie.

Aby rozpocząć, aby zobaczyć, jak wygląda ten sam prawdziwe akwarium wieżę (produkcji "Aqua Logo" ) W różnych dziedzinach:

Akwarium wieża w korytarzu. Dla porównania, lewa przedstawia wirtualną

(Pełny "fotosmontirovanny") Akwarium panoramy.

Biuro Akwarium-tower.

Co o tym myślisz, w jaki pokój wygląda lepiej wieży zbiornika?

Wyślij nam zdjęcie wnętrza dla "dopasowywanie" Akwarium w: primerka@mail.ru

Jak nowy "armatura", Odniesienie do nich pojawi się w sekcji "Akvaprimerka", Jeśli masz własne sukcesy fotomontaże akwaria w wnętrzach, należy wysłać. Zostaną one opublikowane na naszej stronie, oczywiście, na myśli autora.

Nikołaj Safonow. Marzec 2004

Nasze publikacje:

 1. "Potrzeba wyposażenia akwarium na żywo branży rybnej w Moskwie ", Marca 2002 r papieru analizuje handlu towarem na rynku Moskwa żywe ryby i potencjalne dostawy wyposażenia placówek akwarium w Moskwie.
 • "Akwarium Zamówienie lub akwarium zamówić? ",

  Styczeń, 2004 Dokument analizuje ceny pięciu grup rosyjskich standardowych akwariach, które można zamówić w Kompania Moskiewska. Najtańsze akwaria — prostokątne, najdroższy — z panoramicznym szklanym łukiem. Wykresy pokazują względne poziomy cen, co pozwala wybrać akwarium bez uciekania się do innych źródeł informacji.

 • "Jak szybko wybrać i kupić akwarium ", Styczeń 2004 Analiza cen standardowych akwariów produkowanych przez niemiecką firmę "Akwarium Juwel",

  Wykresy pokazują, jak różne ceny różnych dostawców, w zależności od kształtu i zakresu akwariach.

 • "Stań akwarium — projektantów błędach ", Luty 2004 Jeśli projekt projekt naprawy pokój wyposażony jest w instalację niestandardową akwarium, na poszukiwania.

  Występują problemy, których korekcja będzie czasochłonne i kosztowne. Trzy ilustracje.

 • "Stań akwarium — właściwą decyzję ",

  Luty 2004 przykładem profesjonalnego podejścia do projektowania przestrzeni wentylatora na własną wyłączną akwarium. Pięć ilustracje.

 • "Umieścić akwarium w ścianie ", Lutego 2004. Kilka przykładów z ilustracjami pokazują, jak korzystać z otworów niszowych i ściennych, aby pomieścić akwariów.

 • "Starając się we wnętrzu akwarium ", Marca 2004 o tym, jak wybrać model z wykorzystaniem fotomontażu akwarium odpowiednie do wystroju wnętrz.
 • "Plagiat w galeriach akwariowych ", Marca 2004 o tym, jak akwarium konkursu dla ich wydania.

 • "Akwaria w wnętrzu handlowej ", Marzec 2004 Co akwaria muszą handlu. 11 ilustracje.

 • "Akwarium w biurze szefa ", Kwietnia 2004 r Projekt funkcje, instalacja i konstrukcja zbiornika, umieszczone w gabinecie dyrektora. 4 ilustracje.
 • "Fotografowanie akwarium ", Czerwca 2004 roku rada działalności przedsiębiorstwa akwarium.

  2 ilustracji.

 • "Zarządców nieruchomości Aquarium ", Lipiec 2004 Porady dla właścicieli nieruchomości komercyjnych. 2 ilustracji.
 • "Najtańsze akwaria Moskwa ", Październik 2004 akwaria Przedział cenowy na rynku wtórnym w Moskwie.
 • "Pierścień strony akwarium ", Października 2005 Katalog stron internetowych rosyjskiego akwarium tematu.
 • " Akwarium. Internetowe. Przyjaciele ", Czerwiec 2006 O tym, jak nieoczekiwanie pomaga Internetu.
 • "Ryb w supermarkecie — to nie jest tak proste jak się wydaje ",

  Listopada 2006 Wyposażenie handlowe dla żywych ryb.

 • " Jak zamówić produkcję akwarium ", Stycznia 2007 o tym, jak prawidłowo zamówić akwarium.

  Porady dla klientów i wykonawców.

 • Share →