Strzelec. Horoskop dla Strzelca w 2014 roku

Strzelec. Horoskop dla Strzelca w 2014 roku

ASTROPROGNOZ dla Strzelca w 2014 roku

Data urodzenia Strzelec: 23.11 — 21.12

Rządzony przez planetę Strzelca. Jowisz.

Element Strzelec. Ogień.

Symbole Strzelec. Centaur strzałki, gwiazdki, różdżki.

Happy Day Strzelca. Czwartek.

Zły dzień Strzelec. W środę.

Metal Strzelec. cynku, cyny, cyna.

Gem Strzelec. turkus.

Roślin Strzelec. brzoza.

Numerologia Strzelec. rysunek 6.

Najbardziej inspirujące Strzelec Kolor. niebieski i czerwony.

Przeciwny znak Strzelca. Bliźnięta

Planety w wykresie znajdują się wojujący i bezkompromisowy, które wymagają maksymalnej koncentracji psychicznej i duchowej siły, twardości charakteru i mądrości życia. Pod broń będzie najbardziej cenne i ważne dla Ciebie — pozycję w społeczeństwie, bezpieczeństwa gospodarczego i dzieci. Ale dzięki szczęśliwych zmian, które miały miejsce w ubiegłym roku, nic się nie wbić się z drogi. Jako wsparcie, słuchać następujących zaleceń. Jeśli jesteś przekonany, że ma rację, nie bój się do podejmowania ryzyka, śmiało i pewnie iść do celu. Ale staram się nie robić nic z jasnego nieba, nie spieszyć rzeczy, starannie rozważyć swoje działania i nie zaniedbywać małe rzeczy.

Dobra pomoc, aby wzmocnić pewność siebie będzie dalszej edukacji.

W drugiej połowie roku sytuacja planetarna zmieni, dając zielone światło dla odważnych inicjatyw twórczych Muszkieterowie i projektów. W tym samym czasie poprawy sytuacji finansowej, nie będzie nowych źródeł dochodu, może pojawić się dziedziczenia lub pomocy finansowej z patronów.

Pracuj dla Strzelca w 2014 roku

Na pewno Strzelec Gwiazdy takie jak by znacznie zmniejszyć czas pracy na rzecz lekcji na rozwój zdolności twórczych. W przypadku małych — aby dowiedzieć się, czy mają w ogóle, a jeśli tak, to jakie. Jak to zrobić, decydować o sobie. Możesz umówić się z astrologiem lub przechodzą testy psychologiczne, ale lepiej jest słuchać swojej intuicji lub odzyskania hobby dzieci (po prostu nie jest wymagany). Od początku roku w ogóle o wszystkim masz trzy miesiące w lecie i staraj się nie przegap okazji, aby dołączyć otwarte talenty w dobrych rękach. Ale może się zdarzyć, że nie ma specjalnych zdolności w sobie nie staje się jeszcze znaleźć cierpieć od początku do końca na nienawistnym pracy i liczyć dni do wypłaty.

Uwierz w to, oczywiście, trudne, ale jako raport znajomego: dobry grzebać w sobie — bardzo głęboko pochowana w swoim genialnym finansistą. Dig. To daje wygodne życie dla najbliższego dziesięciu lat, a nawet więcej. W międzyczasie, aby przynajmniej pierwszy krok w tym kierunku.

Harmonogram wizyty kwietnia do przywództwa w kwestii transfer do wyższej pozycji. Wraz ze wzrostem płac, oczywiście. Ci znakomicie poradził sobie z tym.

Powodzenia!

Horoskop Strzelec 2014 Finansowy

Do Muszkieterowie — właściciele firm (dotyczy wszystkich, ale biorąc pod uwagę skalę działalności) wymienia sobie pieniądze miesiące: styczeń, marzec, czerwiec, październik i listopad. To właśnie w tych czasach ważnych umów i transakcji finansowych. Ale jest jedno zastrzeżenie: w te okresy mogą otrzymać tylko, że nie może wydać ani grosza, zwłaszcza artykuły dochodowych. Imprezy odbywają się wydatków, w odstępach i bardzo ostrożnie — nie ma ryzyka i hazardu transakcji (dotyczy głównie mężczyzn), bez fanaberii i bezmyślne zakupy (dotyczy kobiet).

Dla wszystkich uzasadnionych kosztów, w tym: nabycie nieruchomości (luty), remonty (kwiecień-maj), zakup samochodu (sierpień-wrzesień). Ważna uwaga: jeden w dziedzinie gospodarczej nie jesteś wojownikiem. Dlatego, mobilizować ludzi wpływowych i doświadczonych. W ten sposób można upiec dwie pieczenie na raz — a pieniądze pozostaną nienaruszone, a nowe pomysły będą mogły do ​​niezwłocznego wdrożenia i biurokratycznych przeszkód.

To okaże się nazywa miejsce budowy wysokiej, technologia komputerowa, turystyka i hotel.

Miłość horoskop Strzelec 2014

W rodzinie Muszkieterowie relacje z płcią przeciwną, ale nie najważniejsza kwestia roku, ale martwi się, w związku z pewną konieczne. Jeden — ze względu na pogorszenie się jego zapał do lepszej połowy, a drugi — z powodu jego fajne choć. Jednak to jest tymczasowe i przejściowe — w styczniu i marcu Saturna do Jowisza Wenus nie jest podzielony, i maja wszystko będzie dobrze, a rozproszy się nimi ze światem. Więc separacje i separacje są przewidziane. Znacznie ważniejsze niż los pojedynczych znudzonych średnim wieku i młodych ludzi spragnionych miłości. Ich przewidywania taśma może (jak — nie lubię). Jednak będzie latać z topolowego puchu w czerwcu, kiedy do rozpoczęcia przygotowań do przyjemnego wypoczynku, w połączeniu, być może, z miesiąca miodowego, gorąca w dalekim kraju, czy w południowej rosyjskim mieście — zależy od budżetu. Daty nie są określone, ale może spaść na wiele września, zabierając ze sobą pierwszego października.

Należy ostrzec, że po tych wszystkich zmartwień i słodkie doświadczenia będzie chciał przejść na emeryturę i strawić nastąpiła zmiana w siebie. Rozproszoną, jedynie przesuwa się, nie jest konieczne. Wystarczy uruchomić sami pracować na gardle, i jego wybranych przedstawicieli myśli o ciekawej ćwiczenia, i tak, że tylko ostatni miesiąc dawali sobie radę.

Share →