Style Guide: Spodenki męskie mody 2014

Style Guide: Spodenki męskie mody 2014

Lato to doskonały czas na relaks, beztroski spacer w ciepłych promieniach słońca i, oczywiście, flirty. Nikt nie będzie kłócić się z faktem, że większość win-win opcja ubrania dla wszystkich tych przypadkach istnieją męskie spodenki. Która z nich powinna zwrócić szczególną uwagę na to lato?

Zapoznajmy się z najbardziej stylowych modeli i najbardziej odpowiednich kombinacji kolorów w sezonie letnim 2014.

Mało znany fakt, że spodenki zostały wynalezione w Wielkiej Brytanii w XIX wieku i służył jako część munduru wojskowego. Od tej części męskiej garderoby zmieniła się dramatycznie, a teraz jest związane wyłącznie z nieformalnego stylu wypoczynku. Spodenki stały się niezbędnym atrybutem plażowe, ponieważ łączą w sobie cechy, tak cenione przez miliony ludzi na całym świecie: praktyczność, łatwość, wygodę i zdolność do «oddychać»,

Warto zauważyć, że idealnie nadaje się na letnie wakacje uważany jest za krótkie męskie szorty. Są one łatwiejsze do połączenia z T-shirty i koszulki. Bardzo popularne wśród mężczyzn również korzystać spodenki sportowe, ponieważ silny połowa ludzkości z wielką obawą docenia swobodę przemieszczania się i mobilności. W modelach sportowych płaszcz wygodne, jak biegać i grać w siatkówkę i pływanie.

Szorty męskie, które będą modne w 2014 roku?

Montaż szorty bokserki

W tej kategorii są uważane za stylowe szorty popularne markowe bokserki z Adidas.

Topienia-szorty

Jeśli potrzebujesz komfortowe i ergonomiczne spodenki do pływania, lakoniczny cięcia, to nie wahaj się kupić ten model powinien być krótki.

Spodenki jeansowe

Opcja ta jest również dumny tytuł «ponadczasowe klasyki», W tym przypadku, trend jest te modele o powierzchni usiane maksymalnych zarysowaniami i poszarpanych otworów. Nędzne, wyblakły, zużyte i bryczesy, szorty niewątpliwie rzeczywisty model szortów latem.

Przy okazji, koneserzy gatunku zgrabnych również nie odejdzie, bo dla nich będzie wybawieniem dżinsowe szorty mankietem. Ale należy pamiętać, że w upalne dni denim rzeczy lepszych odłożyć, ponieważ bawełna jest używany do produkcji jeansów, jest zbyt gęsta struktura i słaba przepuszczalność powietrza.

Darmowa Szorty męskie na kuliske

Właściciele tego modelu będzie mieć pozytywne skutki, takie jak lekkość i łatwość. Dla miłośników spacerów w krótkich spodenkach na ulicach miasta, posiadające swoje niezbędne rzeczy, idealnym rozwiązaniem będzie model z płaskimi kieszeniami przylegających do ciała. Ale podróżników i miłośników «dzikie wakacje» Doceniam szorty lub mosty z obszernych kieszeniach.

Najnowszym i kolorowy Szorty męskie

Gładkie szorty bogate lokalne kolory najbardziej korzystna sytuacja tego lata. Programy te są idealnie połączone z koszulki, T-shirty i wygodne buty (Topsider, lofferami lub mokasyny).

Jeśli spojrzymy na najnowszych kolekcji słynnego projektanta mody, można zauważyć, że większość mężczyzn szorty uzupełnić opcje z klasycznym wzorem w komórce. Długie i krótkie spodenki kratę odcieniach szarości w stylu Sherlocka Holmesa są bardzo stylowe i czyste spojrzenie, dając jej właściciel znaczną część uroku.

Należy zwrócić uwagę na kolorowe kolorowe barwy, ponieważ są one również bogate w modzie męskiej szorty lato 2014 kolekcje. Raj dla miłośników eksperymentów!

Nie należy zapominać o szorty z silnymi wydruków, czy nierównych obrazów czaszek abstrakcyjne lub motywy kwiatowe. Modele te wprowadzą odrobinę indywidualności do obrazu, który powinien zadowolić fanów wyjątkowości. Ale jest jeden «ale»Takie rzeczy domyślnie stają się głównym tematem swojej looka, w związku z tym zaleca się, aby łączyć je jedynie z prostym góry niezauważalny.

I wreszcie, trend wojskowy, który zakradł się jesienią mody w lecie. Khaki spodenki odcienie, które obejmują zielony, brązowy i musztarda jakościowo odświeżyć letni szafę.

Pamiętaj, że krótkie nie stanie dużo. Zachęcamy do eksperymentowania z obrazów za pomocą różnych modeli. Nie zapomnij, że lato to czas eksperymentować!

Share →