Suknia ślubna dla gości

Suknia ślubna dla gości

Suknia ślubna dla gości

Nawet jeśli ślub nie będzie obecny jako głównego bohatera, ale jako gość, będziesz musiał szukać części, podnieś świąteczny, uroczysty strój. Oczywiście, prześcigają panny młodej nie jest: w pierwszej, biznes jest bezużyteczne, a po drugie — dlaczego psuć i nowożeńcy, a na wakacje? Po prostu trzeba wyglądać zupełnie inaczej, powinna być skontrastowane z oblubienicy.

Zacznijmy męskiego stroju — dużo łatwiej jest podnieść. Tradycyjnie, mężczyźni powinni się ubrać na ślub uroczysty strój, ale mniej formalne i rygorystyczne niż garnitur pana młodego. Tak więc, może wybrać paski gości garnitur, garnitur szary lub beżowy. Najważniejsze, że to nie był ten sam kolor, jak garnitur pana młodego. Koszulka może być, co do zasady, dowolny kolor, wzór lub bez: jej odebrać kostium, pod oczami, kolor krawata, podobnie jak kolor. Wskazane jest, aby nosić na ślub i krawat — to podkreśla swój szacunek dla tych, którzy zaprosili do wypoczynku.

Krawat powinien być wybrany nie jest zbyt jasne, nadaje się do koloru, kolor oczu należy również pamiętać, że krawat z wzorem noszone tylko podczas monochromatyczną koszulę i koszulce z wizerunkiem, wręcz przeciwnie, będzie odpowiadał monochromatyczny krawat. Buty muszą wybrać kolor kombinezonu (najprostszy sposób noszenia czarny — wszystkie one zmieścić się pod). Skarpety powinny wybrać ciemne kolory — jasne skarpetki noszone tylko w jasnych butów lub jasnym, lekkie spodnie.

Jeśli ślub odbywa się w lecie, gdy jest gorąco i naprawdę nie chcę nosić formalnego garnitur, lepiej sprawdzić z nowożeńców, nie mają one nic przeciwko, jeśli się tylko prosty koszuli bez marynarki, a nawet lekkim letnim koszuli z krótkimi rękawami.

Co do odzieży damskiej — to trudniejsze! Oczywiście, każda kobieta jest świadoma zasad doboru ubrania wypoczynkowych, ale powinna ogłosić kilka obowiązkowych zasad odnoszących się do ślubu. Zdecydowanie nie warto zaproszeni, aby ubierać się w garnitury i sukienki w kolorze białym — jest przywilejem panny młodej.

Nie należy również wybrać suknię i bardzo ciemne kolory, lub przynajmniej rozcieńczyć swoje jasne, jasne akcesoria. Pamiętaj, że ślub — formalne wydarzenie i będzie uczestniczyło wielu młodych rodzin nie są bardzo młody wiek. W związku z tym, należy powstrzymać się od wybrania zbyt bardzo otwartych, zbyt seksowne stroje. To samo dotyczy makijażu — nie powinna być zbyt próżny zauważalne.

Ponadto, nie nadużywać i duchy.

W każdym razie wybór odzieży zależy od formatu ślubu: oficjalna, luksusowy uroczystości zapewnia bardziej rygorystyczny styl ubierania i Bole demokratyczne, więcej niż tylko wakacje pozwala na wybór nie jest zbyt natrętnych strój. Szczególną uwagę należy zwrócić na przygotowanie tematycznego, stylizowane ślub: jeśli zaproszenie stwierdza, że ​​pożądane jest, aby utrzymać goście ubierać kod i strój odpowiednio wakacje tematu, to te życzenia nie zaniedbywać żadnych gości w Toastmasters.

Share →