Suknie dla większych kobiet. Moda codzienna

Suknie dla większych kobiet. Moda codzienna

Każda kobieta chce pokoju w każdej sytuacji wyglądać atrakcyjnie i stylowo. W tym przypadku nie ma znaczenia, ile lat ona jest, co pogoda jest na zewnątrz, lub ile waga kobiety. Szczerze mówiąc — wśród żeńskiej populacji na świecie, tylko niewielka część z nich może być dumna z doskonałych proporcjach ciała. Te szczęśliwe i inteligentne sukienka workowate dżinsy i wieczorem wyglądają równie dobre.

A co zrobić, tych, którzy są daleko od tego ideału? Oni nadal zbierać wolę w pięści, a na drodze do perfekcji nauczyć korzystne podkreślić swoje zalety i wady w tym samym czasie maski.

Nadwaga nie oznacza, że ​​kobieta nie jest atrakcyjna. Ale ta okoliczność wymaga, że ​​wybór odzieży zostały uwzględnione pewne szczególne cechy. W tym zakresie i będą omówione dalej.

Będziemy wam, jak kobieta z pełnej liczby powinna wybrać suknię, aby w codziennym życiu, nie tylko w święta, wygląda spektakularnie.

Suknie Style

Główną rolą stylu — aby przyciągnąć uwagę innych do najbardziej atrakcyjnej stronie rysunku. I jakie strony w przypadku kompletnego pani? Oczywiście, większość z nich — bujne piersi i piękny dekolt. Tutaj, na tym i powinny odgrywać.

Sukienka powinna akcentować okrągłości ładny i kobiecą figurę. To pierwsza zasada — należy znaleźć kompromis i wybrać ubrania nie są zbyt mocno (tak, aby nie przedstawić wszystkich zobaczyć po zhirok) i nie za darmo (nie patrzeć w worku).

Dobrze, że było po prostu za kolana polupritalennaya sylwetkę sukni i doskonale leży na figurze. Rękaw pożądaną długość trzech czwartych. Wydłużone styl ubierania jest w stanie dodać trochę wysokość.

Trochę harmonizacja szerokie biodra i pełne talii dać pierwszeństwo do takich stylów spódnic, dzwon lub roku.

Krótkie rękawy i ich nieobecność jest przeciwwskazane u kobiet z mocno ręce pełne. Długość twarzy mini-to-będzie pulchna kobieta w bardzo rzadkich przypadkach. Jeśli kobieca postać «gruszki», że nie powinni nosić sukienki i spódnice rozszerzyć bezpośrednio od pasa.

Lepszym rozwiązaniem byłoby sukienka lamówką, która zaczyna się rozszerzać z biodra.

Przy okazji, pełen kobiet powinny unikać rzeczy z latarką typu lub tulei naramienniki.

Cięcie

Dla casual będą odpowiednie do wyboru uproszczonego modelu. Draperia fałdy i inne elementy dekoracyjne są najlepiej pozostawić wielkiego wydarzenia, niż idzie do sklepu lub do pracy. Prostota i klarowność linii jest znacznie lepsza niż ujawnić swoją kobiecość skomplikowanych sylwetki.

Więc się z plisami, kieszeni, kołnierzy i bujną warstwami odzieży.

Spektrum kolorów

Wszyscy dawna wiadomo, że ciemne kolory i odcienie cienki i lekki przeciwieństwie do wizualnie dodać funtów. Jednak to nie powód, aby przenieść się wyłącznie na czarno szafa. Kolor odzież będzie w dużej mierze zależy również od koloru włosów i oczu, odcień skóry. Ale jest kilka kolorów, które nie są powiązane z sukienki na co dzień dla większych kobiet.

Wśród nich wymienić kombinacji kontrastowym kolorze, w którym ciało jest podzielone na dwie części w poziomie i dużych odbitek jasne odcienie.

Powinien wybrać swój zwykły strój. Jeśli chcesz, kolorowe lub wzorzyste, powinna być pionowa optycznie wydłużają sylwetkę i szczuplejsze was.

Tworzywo

Otyłe kobiety zaleca się noszenie naturalnych materiałów. Do codziennego stroju mogą być bardzo przydatne ciasny kombinezon bawełniany, Jersey, wełny i lnu. Są one przyjemne w dotyku, nie powoduje dyskomfortu w procesie skarpetki.

Ponadto, mają one swój kształt bardzo dobrze, co jest ważne w naszej sytuacji.

Z tkanin przezroczystych (szyfon, na przykład) i bardziej przejrzysty, powinno być zaniechane. Od błyszczących i masowych tkanek takich tkanin welurowych z drzemki sztruks.

Rozmiar

Kobiet z nadwagą powinny być bardziej odpowiedzialne podejście do wyboru ubrań niż szczupła. Ponieważ rozmiar ubrania, który jest wskazany na etykiecie jest tylko średnia wielkość, która jest często zaprojektowane dla kobiet o średniej wartości. Więc nadwagą będzie miał więcej czasu spędzać w montażu, aby dokładnie zbadać się od stóp do głów w jasnym świetle. Jest to konieczne w celu sukni siedzi na rysunku doskonale, nigdy chrupki, nie wpisały się w organizmie.

Następnie ubrania zagra dla Ciebie, a nie przeciwko tobie.

Najbardziej udane style sukienki dla większych kobiet

Sukienka-Case. Chyba nie ma kobiety na skorupy ziemskiej nie pasuje do stylu sukni. Fat kobieta musi wybrać z gęstej tkanki, która znajduje się na dobrej figury i utrzymuje swój kształt. Długo może to być trochę kolana. Ta długość pełnych pań uważany za najbardziej kobiece i sexy.

Ten rodzaj jest odpowiedni w każdej sytuacji, w dowolnym momencie.

Stylu empire i bezrękawniki. Jak łatwo i przyjemnie w sukni ciała. Ten styl prezentuje najlepszy sposób, aby dowiedzieć świadczeń i ukrywa przed niepotrzebnymi poglądów wszystkich rzeczy, które trzeba ukryć. Na lato byłoby dobrze, aby uzyskać taki długi maxi sukienka — tak będzie wyglądać szczuplejsze i powyżej oraz w tym samym czasie. Ale to dla tych kobiet, które są zmuszone do podróży w transporcie publicznym lub pracy w biurze, ten strój jest mało stosowne.

Więc dlaczego nie skrócić? Fartuszek w stylu empire, w którym podział kończy się nieco poniżej kolana — to idealne rozwiązanie do sytuacji.

Frak. W ten sposób jesteśmy przyciąga długiej serii pugovok. To jest wizualnie wyciągnąć rysunek, i że powinniśmy być.

Wybierz dress-kurtka-cut suknie, siedzi na rysunku lub rozszerzonym lamówką.

Sukienka tunika. To jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet otyłych. Nie tylko, że ten styl jest teraz na wagę złota wśród mody, więc to może jeszcze być połączone ze spodniami.

Dla firmy wybrać legginsy lub jeansy, dobrze pasują na rysunku. Więc można podkreślić po raz kolejny jej ciało kobiecość.

Sukienka w stylu greckim. Na sobie sukienkę można złapać dwa ptaki — podkreśli jej uwodzicielsko bujne piersi i dekolt i piękne jednocześnie ukryć pełne biodra i talia osy nie. Dodatkowo można odwrócić uwagę materiału (cicho świeci jedwabne lub szyfonowych przepływy, ale na podłożu) lub dekoracji (paski koralikami lub pas pod biustem).

Share →