Swatanie

Swatanie

Nowoczesny rytuał zalotów. kiedy niesłusznie zapomniane, dziś znów zaczynają odzyskać swoją pozycję. Ale nadal ma raczej nominalna niż funkcjonalna. Jak dzisiejsza młodzież nie są szczególnie krępować, nowożeńcy rodzice mogą dowiedzieć się, co dzieci byli małżeństwem po ślubie. A jednak, jeśli zdecydujesz się przestrzegać tradycji święto weselne lub Twoja druga połowa pochodzi ze wsi :), gdzie korzenie tradycji jest znacznie silniejsza niż w ośrodkach «cywilizacji»- Musisz być gotów w narzeczeństwie wszystkich kanonów.

Tradycyjnie, umizgi rytuał zaczyna się od małżeństwa wniosku chłopakiem ukochanego. Jeśli dziewczyna zgodziła się, nie radować zbyt szybko, jak zasady etykiety, zaleca się, aby zapytać córkę w rękach rodziców. Zadaj swoje życie dziewczynę, aby pomóc w tym, a mianowicie, aby przygotować rodziców na razie, że dla nich to nie było zbyt ekscytujące wieści. W przeciwnym razie istnieje ryzyko utraty matki-in-law, a nigdy nie staje teściowa :). Niech twój przyjazd do domu panuje korzystny klimat. W wyznaczony dzień pan młody przychodzi do domu panny młodej, rodziców i przedstawia bukiet kwiatów jak matka panny młodej i jego kochanka. I tu zaczyna najważniejsze – to jest twój gorącym, szczery i pożądane premedytacją mowy.

Bądź pewny siebie i dokładnie określić, o co prosisz. Na początek, można powiedzieć rodzicom o swoich uczuciach wobec swoich córek, o perspektywach przyszłego życia razem, a następnie finał: «Zapytaj rękę twojej córki!» czy coś takiego. Rodzice dając zgody słownej, symbolicznie położyć rękę jego córki w ręce jej przyszłego męża.

Ale to nie wszystko.

Następnym krokiem – to rewizyta po domu przyszłej panny młodej do rodziców pana młodego. Teraz zadaniem przed narzeczonej zrobić dobre wrażenie na temat przyszłości rodziny, a mężczyźni przygotowanie rodziców do przyjemnego spotkania. Dziewczyna może również przedstawić bukiet kwiatów przyszłej teściowej. Na tym spotkaniu odpowiedzialność za gola «nasze pragnienie, aby poślubić» powinien przyjąć człowiek. Po, że jest powszechnie zarówno dla rodzin.

Podczas tego spotkania, rodzice przyszłych nowożeńców zapoznania się i omówienia szczegółów organizacji zbliżających się uroczystości, jak również los młodego rodziny w najbliższej przyszłości.

Ale zaloty – Jest to pierwszy z uroczystości ślubnych. A jeśli nadal przestrzegać tradycji, należy przygotować się do zaangażowania.

Share →