Swatanie

Swatanie

Pierwszy etap cvadebnoy obpyadnocti, predshectvuyuschy zaklyucheniyu Braka — cvatovctvo. Svatovctvo predct.

Zaloty panna młoda, niestandardowy, skrypt, rytuał zalotów

Tradycje i rytuały zalotów niezasłużenie zapomniane i często ogranicza się do spotkań psychiczne pana młodego, panna młoda i ich rodziców. Jednak w czasach starożytnych, narzeczonych matchmaking pozostawiając barwne wrażenia z imprezy. To zaloty był punkt wyjścia na początku życia rodzinnego młodzieży.

W pierwszych dniach zalotów rytuału polega na obecności krewnych pana młodego — starszego brata lub ojca chrzestnego. Najczęściej występowały w kojarzeń oblubienicy, w którym panna młoda miała pokazać się w pełnej krasie i pokazać, co ona gospodynią. W takim przypadku, jeśli dziewczyna lubiła pana młodego, a następnego dnia dwaj mężczyźni przyszli do domu. Poza tym, jak zaloty młodej obserwował profesjonalnego swata, który kontrolowany proces.

Dziewczyna nie może odmówić faceta, dając mu dynię. Jeśli wzięła ochota młody, musiał wypić szklankę miodu.

W dawnych czasach był to znak, że liczba 13 była niemożliwa do przeprowadzenia kojarzeń. Nie najlepszym rozwiązaniem pod uwagę i piątek od soboty. Zgodnie ze zwyczajem, że odbyło się po zachodzie słońca do złych języków nie może zapeszyć.

Teraz kojarzeń skrypt przechodzi pewne zmiany. Możesz woo dziewczyna z krajowych kostiumy lub spędzić ceremonię w formie stylizowanej partii, która może zawierać wampiry, wilkołaki. I można pójść znacznie dalej i wymyślić własny oryginalny i nieprzewidywalny kojarzeń scenariusza, który zawiera ciekawe opcje kostiumy: tu i strażników z broni wojskowej i karabinów maszynowych, policja w ścisłej formie i kajdanek i trofeum — nieuchwytny i tajemniczy narzeczonej. Ważne jest, aby skonsultować się z rodzicami, ponieważ nie każdy będzie decydować się na coś stać obok zmarłych spaceru lub niewoli.

Nowoczesne zaloty rytuał nie wyklucza powstawanie wspólnych znajomych na imprezie Narzeczeni, którzy będą określać nastrój i «zapalić» partii.

Ale mówiąc na zaloty pannę młodą? Obrzęd zaczyna się od tego, że przez pana młodego powiedzieć «masz towar, ale zrobiliśmy.» Ale teraz wszystko zależy od tego, jaki styl planuje przeprowadzić kojarzeń. Niestandardowe kojarzeń znaczy, że pan młody prezentuje swój zwężony bochenek. Nie jest źle, jeśli pan młody przygotowania do mama i narzeczona sama małe prezenty i świeże kwiaty w dowód wdzięczności.

Następnie pan młody z jego «zespołu» wraca do domu, a potem panna młoda z krewnych wyrządzić powtórzyć tej wizyty.

Share →