Sweet pomidory na zimę

Sweet pomidory na zimę

Wydrukuj ten przepis Wersja do druku (otwiera się w nowym oknie).

Domowe pomidorów zajmują dużą część całkowitej ochrony w wielu kochanek. Takie preferencyjne pomidorów nie jest przypadkowe, słodkie pomidory w puszkach dla jej smaku nie jest gorsza od najbardziej wykwintnych przysmaków.

Domowe pomidory są idealne na grilla i ziemniakami — popularna ozdoba. Oni wyraźnie podkreślić smak dań mięsnych i rybnych. Recepty słodkie pomidory na zimę dużo — każda rodzina ma swój niepowtarzalny tajemnic.

Jednakże, są one oparte na klasycznych receptur, które pomogą Ci i znaleźć swoje ulubione sposób przygotowania domowe pomidora.

Istnieje kilka gatunków ochrony słodkich pomidorów — marynowane, solone i konserwowane. Na trawienie wymaga dodawania zgryzu lub kwas cytrynowy konserwy wymagają niezależnej fermentacji i gotowane w solance. Każda z tych opcji jest dobry na swój sposób — wybrać ten, który masz już do smaku.

Pomidory w puszkach słodka

Pomidory marynowane słodkie

 • Pomidory średnio — 1 kg
 • Pieprz — 6-8 groch
 • Czosnek — 3-4 ząbki
 • Liść laurowy — 1-2 sztuk
 • Cukier — 2 łyżki. łyżki
 • Krupnaya- soli 1 łyżka. łyżka
 • Lemon — 1,2 szt (kwas cytrynowy lub ocet 9% -. 1 łyżka łyżka)
 • Słodka papryka — 1 sztuka (opcjonalnie)
 • Koper — kilka gałązek
 • Liście czarnej porzeczki i wiśni — 4-5 sztuk
 • Woda — ile to będzie bank
 • Przepis słodkich pomidorów na zimę

  Jeśli nie możesz wybrać jedną z opcji pustym domu, aby dać swoje preferencje, zrobić kilka słoików każdej receptury. Każdy z nich jest nieco inna, więc masz wielką szansę, aby spróbować kilka zupełnie inny smak pomidorów domowych.

  Puszki słodkie pomidory

  Najprostszym sposobem, aby przygotować zachowanie warzywa. Solenie słodkie pomidory na zimę w bankach, aby zaoszczędzić miejsce w spiżarni Konserwy doskonale zachowane w temperaturze pokojowej.

  Dojrzałe pomidory powinny być dobrze umyte i włożyć do słoików. Ponieważ kwas adekwatności pomidory, ocet dodatek nie jest konieczne.

  W dolnej części banków można umieścić pietruszkę lub nasion kopru, ale najprostszy sposób, aby dodać nic.

  Sól rozpuszcza się w wodzie, wlać gorące solanki i umieścić banków w piekarniku lub aerogrill zwykłym garnku z wodą. Słoiki litrowe wystarczająca do sterylizacji 15 minut, a następnie muszą się toczyć. Spróbuj te pomidory będą jak tylko są fajne, ale lepiej wytrzymać dwa lub trzy tygodnie.

  Słodkie marynowanych pomidorów

  Marynaty są zawsze przygotowane z octem lub kwasem. Jeśli nie kochasz kęs, można zastąpić go sokiem z cytryny lub kilka ziaren kwasu cytrynowego.

  Przepis na słodkie marynowanych pomidorów bardzo prosty i szybki sposób przygotowane pomidory nie wymagają sterylizacji.

  Dojrzałe, ale nie miękkie pomidory potrzebują dobrego rodzaju i usunąć uszkodzoną pranie.

  Gałązek świeżego koperku (można zastąpić je z suszonych nasion), liści wiśni i porzeczek praniu i położył się na dnie słoika. Dodać pieprz, liść laurowy, czosnek cięcia nie jest konieczne. Napełnić słoiki pomidory są one cieńsze, bardziej będą pasowały.

  W kotle do ogrzewania wody i wlać przygotowane pomidory z wrzącą wodą.

  Aby słodkie marynowanych pomidorów może spróbować kilka tygodni, mogą kłuć widelcem i zrobić dziury łodygi na krzyż. Te dziury zachować pomidory całe, nie pęka z wrzącą wodą. Zostaw słoiki ciepłe przez około 10 minut.

  Share →