Swing Cosmo Kosmos

Swing Cosmo Kosmos

Swing Spacja + komplet + dostawa w ciągu obwodnicy = 11600 rubli

Szczegółowy opis huśtawki ogrodowe Kosmos

Chalet huśtawka «Miejsce »

Huśtawka «Miejsce» — To najlepszy projekt na relaksujący wypoczynek w swojej daczy, lub we własnym ogrodzie. We wczesnym dzieciństwie, ponieważ kochaliśmy huśtawka na huśtawce i mistrza nawet najprostszej huśtawka od złomu – desek i lin, wiszące na gałęziach drzew. Teraz, ani my, ani nasze dzieci nie muszą wyjść i zrobić huśtawkę własnymi rękami – na dzisiejszym rynku można kupić podmiejski huśtawka «Miejsce»To jest wiarygodna i trwała konstrukcja, jak również ekscytujące krajobraz może ozdobić swój ogród.

Huśtawka «Miejsce » – to solidna metalowa rama i siedziba ocynkowanej nie jest narażone na działanie wilgoci i nie rdzewieje. Zdejmowane siedzisko jest wypełniona specjalnym wypełniaczem, który jest również odporny na działanie wody i specjalnym namiocie zawsze chronić przed deszczem.

Solidne i niezawodne huśtawka «Miejsce » — Jest to okazja, aby spędzić czas na miejscu i odpocząć od zgiełku metropolii.

Rury ze stali o dużej średnicy, przez co zwiększa się wytrzymałość wahania ramy. Ocynkowana siatka prostokątna siedzisko i oparcie, nie podlega korrozii.- smutny miękki element większej grubości z odpornego wypełniacza wody "Hollofayber".- Pakiet zawiera "Uchwyt szkła"Który jest przymocowany do elementu wahliwego gniazdowe «Miejsce» (4-osobowa) – Waga 50 kg. średnica rury 51 mm elementem miękkim wypełniaczem – «Hollofayber» mm.Razmer grubość 60 — w położeniu roboczym (w mm), — 2150h1700h1500 — 2 w położeniu transportowym zwory. (Mm) i -1760h160h560 2150h105h560; objętość – . 0,8 m Obciążenie — 350kg.proizvoditel: "RESTOL

Funkcja huśtawki przestrzeni ogrodu:

Pojemność: 4 łóżko

Rozmiar: 215h170h150 zobaczyć

Waga: 50 kg

Maksymalne obciążenie: 350 kg

Zawiera: ramka, wodoodporne płótno, poduszki

Share →