Szalik i szaliki. Rodzaje chusty. Jak się ubrać i ...

Szalik i szaliki. Rodzaje chusty. Jak nosić krawat i szalik.

Modele mody samice Szaliki

Szalik i szaliki

Jak ma się w rolę szalik w kobiecej garderobie? Wciąż jest po prostu elementem izolacji lub jeszcze szalik zamienił się w stylowym akcesorium i niezbędne rzeczy kobiety szafa?

Trochę historii

Szalik dla ponad dwóch tysięcy lat, to słowo, przyszedł do nas ze starożytnej Judei, i ma dość dziwne tłumaczenie — jadowity wąż serafinów.

Szalik najstarsza odkryta w Chinach. Archeolodzy w 1974 stwierdzono duży grób. Pogrzeb dnia panowania cesarza Qin Shi Huang Di. W tym grobowcu znaleziono siedem i pół tysiąca figurek, a każdy zawieszony na szyi szalik. Te chusty stały się najstarszy na świecie.

Używane szalik starożytnych wojowników praktyczne cele — dla których nie będzie zimno szyi dokręcić kawałek materiału, ale w końcu zaczął chusty do wykonywania innych funkcji.

Rodzaje szaliki

Chusty noszone w ciepłych krajach i krajów o zimnym klimacie. Na południu, gdzie klimat jest gorący i suchy, chusty owinięte wokół głowy, aby utrzymać włosy czyste, suche powietrze dużo kurzu. W zimnych krajach często dziane szaliki i są noszone razem z nasadką do utrzymania gardło i uszy przed hipotermią. Był również zawiązany wokół szyi lub głowy. Ale z czasem, potrzeba ta rozwinęła się w tradycji i mody.

Dlatego szalik stał modne i stylowe ubranie. Z szalik można położyć nacisk na poszczególne elementy obrazu, można po prostu stworzyć obraz. I szaliki zużycia może być nie tylko szyję, ale również na ramionach, głowy, nawet w talii lub ud.

Jak zawiązać i nosić szalik

Szalik zawiązany bardzo łatwo. To nie wiąże chcesz związać się w ściśle określonej kolejności. Istnieje wiele opcji, jak wiązać chustę. Może to po prostu kilka razy owinąć wokół szyi i krawat prosty węzeł końcach, moc nawet dziecko i jest najbardziej popularna.

Zwłaszcza tak krawat szalik szalik wygodne dzianiny i kiedy zima noszone na odzieży.

Jest również bardzo oryginalna wersja zespołu francuskiego — czyli szalik złożyć na pół, owinięty wokół szyi, a jego koniec sięga do pętli, który jest otrzymywany przez dodanie.

Jednak dzisiaj chusty tak wiele rodzajów, nie każdy podejdzie taki prosty formularz wiązania. Projektanci produkcji chusty dla każdego stylu i smaku — długie i krótkie, szerokie i wąskie, jedwabiu i kaszmiru, wełny i Pashmina. Każdy model wymaga pewnej garderobę i styl, jak również jego styl noszenia, jak zwykle szary dzianiny szalik na biodrach wygląda, szczerze mówiąc, bez sensu.

Jak zawiązać ciepły szalik

Istnieje kilkanaście opcji, jak wiązać chustę, a one są uniwersalne i odpowiednie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jeśli ktoś po prostu owinąć szalik wokół szyi, inne opcje, takie jak szaliki i ekstrawaganckie zaplatania około dlaczego oni są gotowi spędzać godziny przed lustrem. Tak, niektóre z najczęstszych sposobów wiązania chusty:

 • Prosty i łatwy sposób zawiązać chustę w języku francuskim, jak wspomniano powyżej.
 • Kolejny prosty i elegancki sposób. Rzut szalik wokół szyi, przeszedł do końca, a następnie jeden koniec szalik przegapić w ringu, który powstał wokół szyi, i przesunąć węzeł lewej.
 • Najprostszym sposobem — do określenia szalik na szyi i miss jeden koniec w pętlę, tworząc piękne miejsce.
 • Rzut szalik na szyi lub zawinąć go w taki sposób, że końce były w tyle. Następnie muszą angażować się w zgrabny węzeł. Jeżeli jeden koniec odcinku przez górny pierścień wokół szyi, a drugi — śmiało, a następnie węzeł będzie boku i szalik zajmie dość elegancki.
 • Proste i smaczne: rzucić szalik tak, że jeden koniec był już, i koniec długą piłkę na ramieniu.
 • Dobrym sposobem na cienki i długi szalik: rzucić szalik na szyi, tak że końce zostają w tyle, a następnie skręcić końce uprzęży i ​​krawat zgrabny węzeł z przodu.
 • Doskonały wybór na długi szal: Szalik wiązana, jak w poprzedniej metodzie, ale różnica jest taka, że ​​końce strony szalik przecinają się, nie tyle.

  Następnie jeden koniec idzie dłużej niż inne, a w stylowym urządzeniu. Ta opcja jest idealna dla kobiet.

 • Jeszcze innym rozwiązaniem dla kobiet i młodych ludzi, a można użyć szalik z frędzlami.

  Gdy szalik zawiązany wokół szyi, rozbiły się na jednym końcu klatki piersiowej, a drugi jest przekazywana w dół przez pierścień, który został opublikowany.

Modele mody samice Szaliki

Szaliki może wykonywać różne funkcje i symbolizują pewnych cech osób je nosi. Wełna z dzianiny szalik jest zawsze ciepło cię na zimne dni, ale ze stylową jedwabne szale wzór — to zawsze jest symbolem stylu i elegancji. Zima to lepiej wybrać jasne i wesołe kolory, które będą nie tylko ciepło, ale również podnosi na duchu.

Dziś projektanci oferują nam nie tylko standardowe chusty prostokątne, ale również kwadratowe, owalne, trójkątne, a nawet szaliki. Tkaniny użyte do chusty, zmieniać także: jedwab, kaszmir, Georgette, aksamit i pashmina.

Co i jak nosić szal — to jak można powiedzieć, fantazję i projektowe wskazówek. W talii, bunt broszka, już związany w pewien sposób, z przyprawami, w tonie do kapelusza, z przetargu, lub odwrotnie, jasny kolor. Niezliczone warianty oferujemy projektantów i swój własny styl i szafę. Piękne kaszmiru szalik, to nic wielkiego się ciepło w chłodne dni.

Cashmere miękkie, delikatne, zapewnia pewien styl sukni, wygląda świetnie z płaszczem.

Indian szlachty cieszył szale pashmina — wełny kóz Capra hircus. Są delikatne i miękkie, z akcentem z tkaniny jedwabnej PASHMINA dodaje specjalną dodatkową miękkość i blask.

Zawsze cieszył się szczególną miłością wszystkie kobiety jedwabny szal. Specjalne elegancki kolor i wzory oferowane przez projektantów dziś oferują duży wybór, z których można wybrać dokładnie to, co będzie podkreślać swoją toaletę.

Bardzo ładne ciepłe wiosenne światło szalik z krepdeszyn. Te chusty mogą często znaleźć handmade, co sprawia im szczególną i unikalną wartość. Szalik — to idealny prezent dla każdej kobiety.

Artykuł jest chroniony prawem autorskim i prawach pokrewnych. Jeśli używasz i przedruk materiału aktywnego linku do niej jest obowiązkowe.

Share →