Szyfonowa bluzka: tworzenie zdjęć biznesowych i wieczorem

Szyfonowa bluzka: tworzenie zdjęć biznesowych i wieczorem

Oto kilka wskazówek, jak nosić bluzkę szyfon tego lata, tworząc obrazy, biznesowych i noc.

Szyfonowa bluzka w stylu vintage

Tapicerka Lace, bufiaste rękawy, łuk na szyi bluzka, która przeniesie nas w przeszłość. Ten styl wygląda idealny połączeniu z spódniczkę dla urzędu. Opcja wieczorem może być połączenie bluzki z dżinsy, skórzane spodnie i Wysokie obcasy buty.

Tworzenie wizerunku firmy:

Jeśli monochromatycznym bluzka, biustonosz, wybrać ten sam kolor, co zapewni skromność i wzmocnienia odcień bluzkę. Jeżeli chodzi o bluzki druku, biustonosz powinien być w kolorze cielistym lub pokrywają się z bardzo lekkich kolorowych wydruków. Od szyfonowa bardzo cienkiego materiału, takich bielizna nie zaszkodzi postać.

Wybierając bieliznę cielisty, zwrócić uwagę na dopasowanie odcienia koloru skóry. Jedwabną bluzkę biustonosz nie pozwoli go przestrzegać i tworzą zmarszczki. Pomimo faktu, że bluzka stylu dekolt obejmuje, upewnij się, że pasy biustonosz nie widać, nawet jeśli używasz ramiączka silikonowe.

Wieczór zdjęcie:

Szyfonowa bluzka może stworzyć seksowny wizerunek, jeśli nosisz pod jej czarnej koronki biustonosz lub gorset. Vitnazhny dyskretny styl połączony z agresywnego erotyzmu i uroku dają humorystyczną.

Koszula szyfonowa

Szyfonowa koszula bardzo zabawny dodatek do garderoby. Jego cechą jest to, że można go umieścić na cokolwiek — od T-shirty, golfy w alkoholików. Jest to alternatywa dla kreatywny biznes klasycznej bluzki.

Jeśli twoja praca nie jest odpowiedni strój, piękny strój będzie zestaw koszulki i t-shirty szyfonu. Tutaj możesz bawić się z kombinacji kolorów, od bliskich odcieni w kontrastującym kolorze. Dla stylu biznesowego powinien wybrać kamizelkę obejmujące klatkę piersiową.

Aby utworzyć obraz wieczorem w koszuli szyfonu na tyle, aby ubierać się pod jej halter top bez ramiączek-krotnego lub body. Nosić szorty i akcesoria dodać dużą hip-hop to zdjęcie nadaje się do klubu partii.

Szyfonowa koszula lub tunika

To może być «przejrzyste» chłopskie Bluzki, koszule w stylu męskim lub prostą tunikę głośności — wszystko to trend sezonu. Dla biznesu w ten sposób koszulę można nosić z skinny pants lub legginsy, wieczór z krótkie spodenki jeansowe i dzień wolny — z obszernych dżinsach.

Umieszczenie na koszulce lub biustonosz w kolorze koszuli, może w łatwy i wygodny strój na spacer z dziećmi na gorące letnie dni. Beżowa bluzka szyfonowa monochromatyczny Koszulka w połączeniu z wąskimi skórzanych spodniach byłby dobry strój biurowy.

Aby stworzyć strój wieczorowy szyfonowa bluzka trzeba jedno — nie boi się eksperymentować. Połącz stylu retro i nowoczesnych trendów. Doskonała mieszanina otrzymywana przez zmieszanie kolorów, takich jak podłoga kwiatowy print koszuli leopard stempla, czerwonej koszuli na niebieskim lub zielonym mini sukienka, tunika z czarnym szyfon «ogórkiem» druku.

Jeśli chcesz pokonać sylwetkę lub koszulę faktury, pick bezproblemową ciało bielizny lub czarny.

Więc jeśli masz szyfonowa bluzka Podnieś swój wizerunek i być nie do odparcia!

Share →