Tar mydło do higieny osobistej

Tar mydło do higieny osobistej

W starożytności było wiadomo, że mydło tar posiada unikalne właściwości antyseptyczne i lecznicze. Wraz z pojawieniem się przemysł kosmetyczny i sklep mydło w składników chemicznych i piękne opakowania, korzyści z naturalnych mydeł zostały zapomniane, ale dziś, gdy zainteresowanie produktami przyjaznymi dla środowiska rośnie wśród ludzi, jego wspaniałe właściwości przywołać ponownie.

Tar mydło jest 90% zwykłego mydła (najlepiej jest wybrać naturalne), a 10% smoły. Co do zasady, smoła w środku pasa pochodzi brzoza, ale czasami sosna, jałowiec, i wiele innych.

Sam tar był używany jako naturalne medycyny naturalnej. Były one traktowane nie tylko trądzik i pryszcze i trąd, leczenie, które jest nadal nie znaleziono, pleśniawki. Zatrzymuje krwawienie i uzdrawiając rany. Jedliśmy w środku, a rozwiązanie dziegieć — traktowali anginę, zapalenie płuc, choroby żołądka.

Dziś jednak, lekarze mówią, że lepiej stosować zewnętrznie smoły, w każdym razie, nie w środku.

Dziś tar jest stosowany w leczeniu trądziku, zaskórniki i trądzik. Dzięki regularnej, przemywając dwukrotnie ciepłą dni, a następnie — w zimnej wodzie, po 3-4 tygodniach można zaobserwować znaczącą poprawę stanu skóry. Zasadą jest, że skóra staje się gładka, pryszcze są suszone.

Ale, że nie wysycha skórę, należy pamiętać, że mydło, może to być cokolwiek, ma zdolność do wyschnięcia trochę skóry, dlatego należy zawsze pamiętać, aby stosować balsam.

Jeśli chodzi o korzystanie z mydła do higieny osobistej, powinniśmy pamiętać, co następuje. Większość mycia skóry zawierający neutralny 5,5 pH i do higieny osobistej, bardziej delikatny obszar skóry, pH powinno być niższe. Musi być utrzymywane środowisko kwaśne jako ługowanie pożytecznych bakterii może prowadzić do różnych chorób układu odpornościowego. Z tej doskonałej pracy specjalnych kremów do higieny intymnej, smoły mydłem lub miramistin.

Utrzymuje on również pożądanego poziomu Ph.

Gdzie kupić smoły opinie mydła mogą mieć praktycznie wszędzie. Tak, to ma do sklepu internetowego z mydłem. Na przykład w sklepie «4Fresh» jest szeroka gama mydłem smoły w 100% z naturalnych składników, czyli tych 90% zwykłego mydła są również produkt ekologiczny.

Share →