Terry ręcznik, który ułatwi zbieranie kulek z ...

ręcznik, który ułatwi zbieranie kulek, jeśli masz to trochę rozpraszanie. Plus etomuvsemu, kulki nie rozproszyć po całym stole i nie zjechać w dół do podłogi poprzez strukturę ręczniki.

Niektóre koraliki haftu przelewa się w małych grupach bezpośrednio na stole, ale wolę używać kontenery specjalne. Zdjęcie na lewo, na przykład, zwykle prostokątne palety farby, który jest używany do rozcieńczania farby z wodą. Jest tani, można go kupić w każdym sklepie z artykułami biurowymi, jak również przydatne, gdy sierpnia nie trzeba zebrać się przy stole!

Jeśli rozmiar obrazu jest mała, i haftowania go do obręczy, jest o wiele wygodniejsze

jej, gdy jest bezpośrednio koraliki na płótnie. Jeśli używasz więcej niż trzy kolory kulek, najlepiej jest skorzystać ze specjalnych wieko pudełka do przechowywania koralików.

Nie polecam wlać do kapelusza więcej niż trzy kolory kulek, ponieważ po zakończeniu jego haftu, można spędzić dużo więcej czasu, próbując analizować wielobarwne koraliki w odpowiednich polach.

Tak więc, w miejscu pracy jest gotowy. Program jest wybrany. Możesz rozpocząć haft!

Na początek naciągnąć płótno na obręcz. Oblicz ilość przyszłych pre-haftem, zmierzyć linijką, gdzie do rozpoczęcia haftowania.

Przed wyśpisz system haftem. Pamiętaj, aby użyć linijki.

Pomoże to nie masz do stracenia i nie mylić szeregi.

Share →