Tort Praga.

Tort Praga.

Chcesz coś słodkiego i bardzo vkusnogo..Naprimer jak ciasto Pradze.

Przepis, dzięki Natalii!

100g mleko skondensowane

Do ciast impregnacji:

Syrop 200 g wody + 5 art. l + 50g cukru, wódka

Do glazury:

czekolada — 1 płytka

Do śmietany:

Masło 250g

skondensowane z kakao 300 ml

Przygotowanie

1. Oddzielić białka od żółtek i białek z mieszadłem, pokonać około 2 minut. Dodaj śmietanę, cukier, mleko skondensowane i śmigać kolejne 2 minuty. W drugiej misce ubić żółtka oddzielnie z białej masy. Mąkę przesiać z kakao, w dużej misce.

Następnie delikatnie połączyć masę białka z żółtkami i mąką. Wymieszać delikatnie pożądane z dołu do góry. Ciasta okazuje się bardzo gęsty krem.

2. Rozgrzej piekarnik do 200 ° C dzielonych form do pieczenia olej smarowy. Wlać ciasto do niej, włóż do piekarnika i piec przez około 1 godzinę.

3. Następnie przejdź do kremu. Beat zmiękczonej masło z mieszadłem (1 min.). Wlać mleko skondensowane z kakao i śmigać na 2 minuty więcej.

4. Gotowy herbatniki wyjęciu z piekarnika i położyć mokry ręcznik na formularzu, a górna pokrywa jest suche. Następnie chłodzi się ciasto wyjąć z formy i pokroić na 3 ciasta. Impregnat ciastka z syropem i wódki.

5. Następnie płaszcz z dwoma ciasta na wierzchu śmietaną. Wykonujemy je na siebie i obejmuje trzeci Korzh. Pomazał ręka pozostała śmietany.

Top ciasto z kremem nie promazyvat konieczne.

6. Zrób glazury czekolady, to podzielić go na kawałki, umieścić w naczyniu i ognioodpornego, wprowadzanych na garnku z gotującą się wodą. Pomazał góry ciasto z rozpuszczoną czekoladą. Włożyć ciasto do lodówki na około 3 godziny. Można umieścić w naczyniach lodówka z resztek rozpuszczoną czekoladą.

Gdy twardnieje, konieczne jest, w celu zeskrobywania jej z małą noża i dekoracji z czekolady wióry powierzchni ciasta.

A oto, co w domu w Pradze:

I to jest dla właścicieli samochodu Mazda .po odwołuje można kupić auto części Mazda i wdrożenie ich wymiany.

Share →