Trendy fryzury prom 2013

Trendy fryzury prom 2013

Jak postawić włosy na wydechu i być trend tego lata.

Aby być ważnym wydarzeniem dla królowej, należy zwrócić uwagę nie tylko strój, ale także na włosy. Po tym wszystkim, nawet najbardziej elegancka sukienka będzie wyglądać śmiesznie, bez odpowiedniej fryzury.

Nie tylko modne, ale też praktycznie uznane z różnych fryzury warkocze. Istnieje wiele odmian fryzury ze złożonych powiązań do prostej, ale eleganckiej warkocz. Uroczysty fryzura będzie dać wstążki jedwabne tkaniny do włosów, kwiaty lub kołków.

Hollywoodzkie loki

Jak zawsze odpowiednich fryzur w stylu Hollywood. Duże, naturalne loki spełnić właściciele długich włosach. Ważne jest, aby pamiętać, że ta fryzura wygląda bardzo luksusowe zadbane włosy. nie rozdwajaniu, otępienie i nierówna prokraski włosów.

Bow włosów

Dobry zbyt gładka stylistyka, zwłaszcza jeśli są one wykonane z wyobraźni. Bow włosy doskonale uzupełniają sukienka w stylu retro i zrobić zalotny sposób.

Greckie fryzury

Fryzury w stylu greckim wciąż nie tracą znaczenie. Wyglądają naturalny i elegancki jednocześnie. Aby być jak starożytnej bogini, ozdobienia włosy z cienkiej krawędzi małych dżetów, aby dopasować suknię.

Łatwy zaniedbania

Bezpańskich nici wiązki lub naturalnego zwijaj dają obraz absolwenta uroku i romantyzmu i sprawiają, że obraz nie jest tak restrykcyjne, jak to będzie z klasycznym belki.

Share →