Treningi dla utraty wagi

Treningi dla utraty wagi

Ćwiczenia dla Weight Loss Home

Mamy zestaw ćwiczeń do utraty wagi jest prosta i używać ich ćwiczenia dla domu odchudzania. ponieważ jest łatwe do przeprowadzenia w ograniczonej przestrzeni pomieszczenia. Wpływ ćwiczeń mających na celu zmniejszenie masy ciała. W tym samym czasie, to treningi dla utraty wagi mają na celu zapewnienie, i ogólny wpływ na organizm. Ale po pierwsze, należy wykonywać ćwiczenia rozciągające.

Oni się rozgrzać mięśnie i pomaga bardziej efektywnie schudnąć.

Ćwiczenia rozciągające

Uruchom w miejscu, starając się trafić na każdym kroku piątego pośladków. Zatem pożądane jest zgodne z następującym rytmu oddechowego: trzy konta — oddech, jeden — wydech. Wykonaj pierwszy przejazd co najmniej kilka sekund, stopniowo zwiększając przebieg.

Uważa się, że takie prowadzony przez pięć minut, aby zastąpić przejechanej odległości 5 kilometrów.

Kompleks znajduje się ćwiczenia w domu dla utraty wagi

1. Stań ze stopami szersze niż szerokość barków, podniesionymi rękami nad głową. Pochylić się do przodu, dotykając palcami prawej dłoni lewej stopy palec — wydech. Wróć do pozycji wyjściowej — oddech.

Samo z lewą ręką.

2. Stań ze stopami szersze niż szerokość barków, ręce na pasie. Ruch kołowy tułowia do prawej i lewej stronie.

Po pochylić się do przodu — wydech, wygięcia do tyłu — oddech.

10 razy w jednym kierunku, a następnie 10 razy inne.

3. Bardzo podnieść ręce nad głową prostej — oddech. Zanurzyć ręce w dół, a jednocześnie znacząco podnieść prawą nogę — wydech. Same z drugim ramieniem.

Powtórz 20 razy.

4. Stań prosto, ręce na pasie. Crouch na palcach, kolana rozstawione, ręce w przód — wydech. Wracając do pozycji wyjściowej — oddech.

Powtórz 10 razy.

5. Połóż się na plecach, ręce za głowę. Unieś proste nogi — wydech, niższe — oddech. Powtórz 10 razy.

6. Wstań, podnieś ręce do góry, zginanie tułowia do tyłu — wdech. Bardzo pochylić się do przodu, ręce dotykając podłogi — wydech. Powtórz ćwiczenie 15 razy.

7. Siedząc na stołku i solidnej ławie, naprawić palcach upy, jaskini i do tyłu z wyciągniętymi rękami za głową — oddech. Patrząc wstecz, ręce z przodu klatki piersiowej — wydech. Powtórz 10 razy.

8. Leżąc na plecach, czy nogi ruch kołowy, symulując jazdę na rowerze. Oddychanie jest arbitralne.

Wykonaj 20 — 25 razy.

9. dłonie chude na siedzeniu na krześle lub na podłodze, tułów i nogi — na tej samej linii. Zegnij łokcie, zbliża się w piersi, aż się zatrzyma — wydech. Nieugięci ręce — oddech.

Powtórz ćwiczenie 10 razy.

10. Zostań ręce na pasie. Skoki na miejscu: rozkroku i mądry. Oddychanie jest arbitralne.

Powtórz 20 razy.

Następnie spacer po pokoju, stopniowo zwalniając tempo.

Share →