Trzeba się golić intymne części ciała

Trzeba się golić intymne części ciała

Trzeba się golić intymne części lub nie, każdy decyduje do swoich potrzeb. Zwyczaj usuwania włosów z ciała ma długą historię rozwoju i przyczyniły się do powstania pewnych tradycji różnych narodów.

Muzułmanie wierzą, bezwłose ciało jednego z objawów czystości i zwrócić szczególną uwagę na tę procedurę, na Kaukazie, jest narzeczona uroczystość pełna depilacja przed noc poślubną. Rosjanie intymne miejsce do niedawna święte, a jego włosy otrzymał magiczny charakter.

Trzeba golić intymne części

Wiele kobiet usunąć wszystkie włosy na całym ciele, nie bardzo opiekuńczy pytanie: «Czy to możliwe, aby golić intymne miejsce? Dlaczego włosy w tej dziedzinie? «.

Natura jest twórcą, niczego dodatkowego nie. A jeśli weźmiemy pod uwagę, że włosy rosnące w intymnych częściach biologicznego punktu widzenia, są wskaźnikiem dojrzałości płciowej i służyć kilka ważnych funkcji. Przede wszystkim do włosów tworzy poduszkę powietrzną i ochrony narządów płciowych z zimnej, zapewniając techniki termoregulacji w zimnej i ciepłej porze roku. Po drugie, linia włosów pokrywa zapobiega przenikaniu różnych zakażeń u kobiet i utrzymuje stałą mikroklimat jest bardzo ważne dla mikroflory pochwy.

Po trzecie, utrzymać włosy zapach feromonów, które czynią osoby atrakcyjne dla płci przeciwnej.

W związku z wyżej wymienionych powodów, lekarze powinni usunąć włosy tylko w obszarze bikini (cm Jak golenia okolic bikini.) I pod pachami oraz w okolicach łonowych (patrz Jak pachami golenie.) — Tylko podcięcie.

Konieczne jest golić intymne miejsca lub zrobić bikini-design

Nadal istotne «intymne» fryzury, dla których specjalne salony kręcone włosy ogolone lub przycięte, ozdobione akcesoria: pióra, kryształkami i cekinami. Zobacz fryzura zależy od kobiet ciała, rodzaju i gęstości włosów. Większe dziewczyny polecam małe rysunki, wąskie paski i fryzury.

Kobiety o szerokich biodrach są idealne pionowe cięcie i rysunki, szerszy u góry i wąskie — wręcz przeciwnie.

Jeśli chcesz, możesz nawet trzymać kolor włosów w kolorze, który pozwoli na bardziej zróżnicowane życie seksualne. Na przykład, Marilyn Monroe odbarwia włosy w częściach intymnych, jak pragnął być blond od stóp do głów. Wiele kobiet korzysta z farbowania włosów pozostało w tym celu.

W tym przypadku, trzeba być ostrożnym, ponieważ farba może powodować alergie i wysypki skórne, które są bardzo trudne do leczenia w tej dziedzinie.

Bikini projekt niesie żadnego negatywnego wpływu na zdrowie kobiet, ale zawsze jest ryzyko zakażenia lub pasożyty przy użyciu niesterylnych narzędzi.

Niektóre badania na temat golenia miejsc intymnych

Oczywiście, każda niezależnie odpowiedzialny za pytanie czy nie golić włosy łonowe i należy przeprowadzić depilację. Ale oto kilka faktów z amerykańskiego psychologa z Uniwersytetu Harvarda, którzy przeprowadzili serię badań dotyczących usuwania niechcianych włosów z ciała na różne sposoby. W rezultacie okazało się, że ludzie, którzy golenie, zrywać lub poddane depilacji włosów w intymnych, wybierania dodatkowych kilogramów.

Ale powszechne gromadzenie tłuszczu nie może być ograniczona, ponieważ całkowite usunięcie włosów z organizmu prowadzi do zaburzenia cyklu miesiączkowego u kobiet, bezpłodność i przyspieszyć początek menopauzy. Efekty te są wyjaśnione restrukturyzacji metabolicznych i hormonalnych, które ostatecznie prowadzi do nadwagi, męski i przedwczesnym starzeniem. Są trochę smutny fakt, że predysponują do naturalności i autentyczności.

Nie tylko wiele kobiet, ale także mężczyzn sugeruje pewną część piękno intymnych części ciała na różne sposoby (patrz Golenie golenia lub pachwiny.), Długą odpowiedź dla siebie pytanie: «Dlaczego?» Golić intymne miejsce. Jest to uzasadnione, ponieważ widzisz, starannie przycięte lub ogolone włosy łonowe wygląd bardziej estetyczne i sexy.

Ale cały obraz może zrujnować podrażnienie skóry lub nie bardzo umiejętne golenia (zob. Jak się golić intymne miejsce).

Share →