Tulipan, paczka, ołówek. Modne Sukienki - 2010

Tulipan, paczka, ołówek. Modne Sukienki — 2010

Pod nagłówkiem Trendy: katalogów odzieżowych

Wiadomości Głównym w spódnicach mody — ich długość. W przyszłym roku, to nie wzrośnie powyżej kolana, a najlepiej do połowy łydki. Odważne wąskie mini jednoznacznie wysłany na dno szafy — czekać więcej niż dobry czas, aw super długich szerokich spódnicach mają szansę stać się silniejszym w szafie wieczorem w połączeniu z modnymi szczyty, otwieracze jedno ramię.

Długo "chłop" celowo prosta spódnica Marc Jacobs przedstawione i Cavalli. Jednak dla tych, którzy nie przeżyli niemożność wykazania nogi, w zbiorach 2010 roku pokazano model krótkich spódniczkach — z pewnością wspaniałe.

W modzie grubych naturalnych odcieniach w całym jego bogactwie: nasyconych, jak impresjonistycznych uderzeń, podkreślają pragnienie człowieka do podstaw. Specjalne dotykowy — kolor, przypominający kamieni szlachetnych: granat, szmaragd, ametyst, akwamaryn. Wszystko noszone w 2010 kolory są naturalne prototypy: brązowy jak ziemia, zielone jak dobrej oliwy z oliwek, czerwonej jak afrykańskiego słońca.

Oddzielna hitem — wszystkie odcienie purpury, z lekkim, niemal fioletowe, do koloru gwiazdy południowej nocy. Nie w modzie czystej bieli, został zastąpiony przez jasnożółtych przyciemniane odcienie wanilii, roztopionym kolorze kremowym, piaskowym kolorze pistacjowym niebo świt. Idea magazynu JustLady. w kombinacji w górę iw dół, zwłaszcza wygląda wspaniały wybór obiektów o tym samym kolorze, ale różnej fakturze.

Rozległe oszczędnościowe sylwetki kompensowane zamieszek wydruków i kolorów: u zwierząt mody, skóry węża i wzory inspirowane dżungli roślinności i lasów tropikalnych. Wiele komórek: szkocki tartan, skromnie "Drwal koszulka", Eleganckie Brytyjskie kwadratów. Jasne groch i stylizowane grup etnicznych są również mile widziane.

Materiały eksploatacyjne i akcesoria

Wszystko to pasuje, ale nie mocno, a latające odrzutowce. Naturalne gładkie materiały nemnuschiesya, jersey, jedwab, muślin i krepdeszyn, lekka i cienka bawełna wełna i brokatem i koronkowa spódniczka i pettikoat.

Olga mob

Share →