Twaróg. Jak zrobić ser w USA

Twaróg. Jak zrobić ser w USA

Tak długo, jak nie jeść twaróg. Pamiętam, że w  dzieciństwo, nie chcemy do jedzenia to! A wszystko dlatego, dziadków żyłem we wsi (na wsi), gdzie ja i moja siostra spędzonych wakacji. My podeszliśmy drzewa babcia pomagały w pracach domowych, skakanie na sianie, poszedł boso, zbudowany kabiny, fashioned z gliny (które sami wykopali nad rzeką), zbieranie jagód i grzybów, sadzone i zbierane, a bliski kontakt z naturą.

Zostaliśmy studiowanie owadów, ryb i zwierząt ze zdjęć na iPadzie.

Produkty mleczne mamy już dość, więc dom  ser Nie jestem szczególnie lubił. Z serem były pierogi, naleśniki, ciasta i ciastka, serniki, czy cokolwiek innego. Mama nawet gotowane sera twarogowego, kiedy nie było gdzie go umieścić. Następnie, aby dziadek umarł, babcia i stało się trudne do utrzymania farmy krów i sprzedawane. Ser stał się rzadkim gościem w lodówce, a szczególnie nie podoba.

Oczywiście przed przyjazdem do Ameryki, tutaj zawsze chcemy coś takiego, który nie jest dostępny na rynku.

I prawie przyzwyczaiłem do śmietaną i pozostałych lokalnych produktów mlecznych, ale w twarożek prawdopodobnie nigdy nie przyzwyczaić. Nie lubią smak, a może jeszcze nie znalazłem przepis, w którym może być stosowana i będzie pyszne.

Więc w moim umyśle zamarł na pytanie jak zrobić ser w samych Stanach Zjednoczonych. Ale  To pytanie okazała się niejednoznaczna, ponieważ wszystkie Mleko jest pasteryzowane i sprzedać nie kwaśne (tak myślałem dopóki nie próbowałem), a proces wydaje się być czasochłonne. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste okazało się)

Przeżyłem pierwsze sposób, aby ser dzieci Ghali. Jest to najprostszy sposób, aby uzyskać miękkie sery wysiłku. Wystarczy wziąć pakiet jogurt (Wziąłem maślanka ) Umieścić w zamrażarce w opakowaniu, a następnie wyciągnąć, pokroić pojemnika i umieścić go na sicie, aby całkowicie rozpuści.

Czytaj więcej tutaj. Mam słodki twaróg, i byłem bardzo zadowolony)

W tym momencie nie mam zamiaru przestać. A prawdziwe domowe Amerykańscy sery .

Teraz. Byłem trochę  dumni, ponieważ zrealizował swój plan i nauczył się gotować sera w domu. Pewne jest, że wszystkie duże słowa Proces  proste jak ABC. A biorąc pod uwagę ceny sera na Ukrainie, bym to zalecane gotować własne sery .

Potrzebujemy:

  • 2 litry mleka (US  pełne mleko )
  • 2 łyżki. Łyżka śmietany ( śmietana )

Garnitur Mleko z małą okresu przydatności, sklepie lub w domu. Mleko i śmietana (o obniżonej zawartości tłuszczu) kupiłem Trader Joes, ale myślę, że można podjąć wszelkie mleko. Gazy w USA nazwie muślinu,  Zamówiłem go na Amazon. ale również to zauważył w Whole Foods.

  • 1) Mleko wlać do garnka i dodać 2 łyżki kwaśnej śmietany. Przykryć pokrywką i pozostawić na jeden dzień do zakwaszenia. (Może się ona mniej lub więcej czasu w zależności od temperatury w kuchni)

  • 2) kwaśne mleko umieścić na małym ogniu i ogrzać się przez 15 minut. Pan powinien być lekko ciepły, to  w przeciwnym razie nie jest możliwe przegrzanie ziarna sera będzie.

    Gdzieś w piątej minucie zaczniesz dostrzegać, jak rozdzielono surowicy.

  • 3) Daj trochę ostygnie naszą wagę i wlać do durszlak z gazę mowa wcześniej. Daj trochę i powiesił się spuścić na 2-3 godziny.

To jest cały proces))) w surowicy nie wyjdzie i używać do pieczenia. Niedawno próbowałem cienkie  Pancakes surowicy. bardzo nietypowy i pachnące. Wkrótce retseptikom akcji))

Z tej kwoty mleka dostałem około 600 gramów sera, można bezpiecznie zabrać więcej mleka, jeśli masz duży garnek.

Oto  Poszedłem twaróg. Mam nadzieję, że cieszyć. Appetit!

Share →