Ukraińscy kuchni

Ukraińscy kuchni

Ukraina od dawna słynie z bogatej kuchni. Zupy i pierogi, kluski i pierogi i chlebów, kiełbaski, gorąca (ciepła) i napoje z owoców i miodu są znane na całym świecie. Ukraińska gotowania setki receptur. Niektóre dania są długie "doświadczenie"Jak, na przykład, przetrwała próbę czasu, ukraiński barszcz, przodek wielu "lokalny" barszcz.

Dla większości kuchni ukraińskiego charakteryzuje złożonego zestawu składników (na przykład w barszcz ich numeru do 20), jak i połączenie kilku metod obróbki termicznej produktów (gotowanie, pieczenie, duszenie, pieczenie). Technologia ta powoduje wyjątkowe dania smak, smak, soczystość.

Większość owoce i warzywa, mięso, drób, ryby, grzyby, jagody, owoce — wszystkie dary ziemi wykorzystuje bogate i pomysłowe dania kuchni ukraińskiej.

Produktów mięsnych spożywanych głównie wieprzowina, a następnie — wołowiny i drobiu. Mięso jest spożywane w różnych formach, ale najczęściej smażone, duszone. Popularne dania, takie jak pieczona w domu, ukraińskie kotlety, naszpikowane czosnkiem i boczkiem wieprzowe, kapusta duszone i boczkiem wieprzowiny, kruchenyky nadziewane

ptaków. Szczególnie smaczne dania mięsne, które przygotowywane są w doniczkach porcji.

Mięso w dużych ilościach wykorzystywanych do gotowania zupy. Wśród nich słusznie jest zdominowany przepis barszcz, który składa się z maksymalnie 30 wariantów (Połtawa, Wołynia, Czernihów, Galicja cue, Lwów, chłopskich, Dniepru, i inne.).

Od dawna ważne miejsce w diecie ryb posiada. Ulubione potrawy ukraińskie — karp zapiekany w śmietanie, szczupak duszony z chrzanem, karp duszony z cebulą w śmietanie, sandacza, zapiekane z pieczarkami i raków, ryb, karp kruchenyky faszerowana grzybami i kaszą gryczaną i innych.

Popularność różnych zbóż: prosa, gryki, dyni kaszka z mąki gryczanej, która jest spożywane z mlekiem, śmietaną lub oleju słonecznikowego, rozgotowane cebule, Hominy, i inne.

Zboża przygotowane nie tylko zboża, ale takie pyszne dania jak Krupnik, hamburgery gryczana z kwaśną śmietaną, babci prosa z jabłkami, smakosz.

Stale obecne w wielu różnych potraw ukraińskich mąka menu pierogi, pierogi:, Grechanik, sochniki, pastylki do ssania, Potaptsy, priskantsy naleśniki.

Stał się powszechnie znany w kuchni ukraińskiej, dzięki smaku i możliwością przygotowania szybki, różne potrawy z jajek, a przede wszystkim — jajka sadzone z boczkiem i kiełbasą.

Dobrze reprezentowane w kuchni ukraińskiej, słodkie naczynia do gotowania, które są powszechnie stosowane śliwki, jabłka, gruszki, morele, wiśnie, porzeczki, truskawki, truskawki, maliny, miód, mak, orzechy, i tak dalej. D

UKRAIŃSKIE PRZEPISY KUCHNIA

Share →