Urządzenia spalania drewna

Urządzenia spalania drewna

Urządzenia spalania drewna

Popularne w 70-80-tych ubiegłego wieku fascynacji dzieci ponownie spalania drewna w modzie. Ciekawe wspólne działania dla dzieci i rodziców powrócił w nowej, nowoczesnej formie.

Nie musisz tracić czasu na szukanie półfabrykatów drewnianych. Wszystko można kupić bezpośrednio w zestaw do spalania. Urządzenia dla spalania, drewniane bazowej, różne dysze. Ponadto, zestaw oferuje różne tematy!

Urządzenia do spalania są dostatecznie reprezentowane w sprzedaży. Od dawna deficyt. I musi być zamówiony w Soyuzposiltorge, jak wielu w tym czasie.

Chcę podzielić się z wami moimi doświadczeniami z dzieciństwa i powiedzieć, jak uczyłem mój ojciec pali.

Zasada 1.

Musisz prawidłowo wybrać i przygotować drewniane podstawy. Na początek to może być tylko sklejki brzozowej, materiał jest dostępny dla wszystkich. Po opanowaniu techniki spalania drewna i się powiesić, można eksperymentować z każdym drewna iglastego. Na przykład, lipa, olcha.

Lipa – Materiał wyjątkowo przyjemne w użyciu.

Czyste i jasne drewno tego drzewa jest łatwo pracować, bardzo przyjemny w dotyku. Na desce trudno wapna zobacz wszystkie znajome struktury drzewa. Olcha sprzeczne dobre jest wyraźny wzór słojów rocznych i ma różowy odcień.

Nie polecam korzystania z drzew iglastych, zwłaszcza sosny. Wysoka zawartość żywicy w papierze zabezpiecza drewno drzew iglastych. Pak «płacz» Adwokat i kilka lat po cięcia i obróbki drewna.

Piła do cięcia drewna poza deskę lub kawałek sklejki wymagane wielkości i rozpocząć ich przetwarzanie. Do tego trzeba dwa rodzaje papieru ściernego – gruba i drobnoziarnistych. Pierwszy raz piasek gruboziarnisty papier ścierny przedmiotu.

Usunąć haki krawędzi nieprawidłowości i drewna.

Re-okrągłe ruchy przejść przez drobnoziarnistą drewna «nazhdachkoy», Struktura drzewa będzie płaska i gładka jak kartka papieru. Zrozumiesz, gdy drewno jest gotowe.

Zasada 2.

Wybierz odpowiedni obraz do spalania. Nie należy mnożą undertones, a więc są trudne do przenoszenia z tą techniką. Oraz wiele małych części lepiej ograniczenia.

Pamiętaj, że kolory nie będzie dużo – różne odcienie spalonego drewna. Dlatego lepiej jest wybrać kontrastujące zdjęcia i więcej szczegółów.

Zasada 3.

Rysunek można myśleć o sobie i umieścić go ołówkiem na powierzchni drewna. Jeśli coś się nie podoba, po prostu skasować ołówek miękkiej szczoteczki. Gotowy obraz może być przeniesiony do drzewa stosując bibułę węglową.

Umieścić go między rysunkiem i płytki, zabawnych rysunków zwykłych przycisków i narysować obrazek na ścieżce z jasnym ołówkiem.

Zasada 4.

Postępuj zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Niektóre modele urządzeń do spalania posiada element grzejny typu otwartego. Można łatwo się poparzyć z nieostrożnego obchodzenia.

Miejsce pracy utrzymać wolne, usunąć wszystkie niepotrzebne. Jest to szczególnie ważne, aby prawidłowo ustawiać przewód zasilający urządzenia. Jeśli będzie Ci to przeszkadzać, możesz po prostu podłączyć go przez przypadek i niech uchwyt elementu grzejnego.

Zasada 5.

Nagrywanie rozpocznie się od dołu do góry. Więc nie będzie myć ręcznie ołówkiem lub stosowane «Carbon Copy» rysunek. Pierwszy spala kontury dużych części, a następnie wypełnić je.

Kontrast i kontrola grubości siła nacisku i prędkości drewna I żądło. Jeśli urządzenie vizhigatelnogo ma regulatora mocy, to jest wygodny w użyciu.

Zasada 6.

Jeśli żądło było złe i palić «draśnięcie» na drzewie, to jest czas, aby oczyścić dyszę ogrzewania. Aby to zrobić, należy go wyłączyć i ostudzić. Następnie delikatnie myć dyszą drobnoziarnistego papieru ściernego.

Zasada 7.

Z biegiem czasu, drewna ciemnieje. Lub mogą być zanieczyszczone tłustych plam. Dlatego najlepiej jest po płonącym obrazu przykryć lakierem.

Jak w każdej dziedzinie, spalanie drewna jest ograniczona tylko przez granice wyobraźni. Za pomocą tej techniki można zastosować do wzorców, ozdoba do różnych przedmiotów drewnianych. Takie jak ramki, drewniane lalki, desek do krojenia, długopisy, elementów dekoracyjnych, mebli i akcesoriów.

Z urządzenia vizhigatelnogo w ten sam sposób można próbować i pracować w naturalnej skóry. Okazuje się bardzo ciekawe i oryginalne!

Kup wiele towarów dla kreatywności dzieci w Togliatti i Samara można Ofiskom firmę.

Zobacz także papiernicze dla dzieci.

Share →