Urządzenie jest wykonane z cukierków. Dowiedz się, jak tworzyć własne ręce

Urządzenie jest wykonane z cukierków. Dowiedz się, jak tworzyć własne ręce

Prezent słodyczy zachwyci każdego — dziecka i dorosłego. Ale dziś już nie modne dać zwykłe pudełko słodyczy. Prezentacja słodycze mogą być wydawane w oryginalnych kompozycji: bukiety, Topiary, statki, maszyny. Produkcja takich prezentów — prosta sprawa, a każdy z was będzie mógł poradzić na własną rękę.

W tym artykule przedstawiono czytelnikom klasy mistrzowskiej, która opisuje jak silnik słodyczy z ich rąk. Po zbadaniu uważnie informacje będzie można zobaczyć, że taki skład jest prosty do wykonania.

Słodki prezent – Maszyna słodyczy. Faza materiałów szkoleniowych

Pasażer samochodu — to jest to, co robimy ze słodyczami. Do pracy, musimy następujące materiały:

  • kawałek pianki o grubości 5-6 cm;
  • gruba tektura;
  • biały papier;
  • klej;
  • Topić;
  • kompasy;
  • papier ścierny;
  • cukierki.

Słodycze będzie musiał kilka rodzajów: mały karmel «Eclair»Typ prostokątna «Biedronka» lub «Rumianek»Okrągły kształt — «Złota Lilia»Long — «Ice Wand» lub «Konafetto», Oczywiście, samochód z cukierków mogą być wykonane i inne słodycze. Najważniejsze jest to, że ich kształt i wielkość odpowiadają zawarte w klasie mistrzowskiej.

Skład wykonywania

— Ciało. Styropian wyciąć dwa kawałki. Jeden rozmiar — 10×20 cm, z drugiej -. 10×10 cm Ostatnią wykończeniem na jednej stronie, tak, że nie jest gładka zejście.

Miejsca plastry papieru ściernego. Obrabiany kleju razem tak, że mały szczegół był big top, podczas gdy przeniósł się do jednej z krawędzi. Jeśli zrobisz to dobrze, od razu zauważyć, jak produkt ma formę samochodu.

Następny okleyte czysty papier.

— Urządzenie jest wykonane z cukierków, oczywiście, nie może być bez kół. Je zrobimy z tektury. Narysować okrąg na to, że dopasowania proporcje samochodu (około 5-6 cm) i je wyciąć. Tektura falista lub pożądane podjąć normalne w dwóch dodatków.

W każdym razie, okrągłe części powinna być gęsta.

— Product Design cukierki. W środku każdej tarczy trzymać okrągły słodyczy — będzie koła. Wokół nich Góry Karmel koło. Następnie koła przyczepy spienić preformy w odpowiednich miejscach.

Złóż teraz karoserii cukierki prostokątny formi.Mesta, który zapewnia okno jest pomijany. Boki pasty na sam. Gdy krawędzie kompozycji nie mieści się w kształcie podobnym do słodyczy, pakuje je w małych karmelków.

Powierzchnie końcowe urządzenia są wykonane z krystalicznego-kanalików.

Skład Dekorowanie

Maszyna Cukierki jest już prawie gotowy. Pozostaje ją ożywić. Remis lub wniosku złożonego w przedniej szybie komórki (jak postaci z kreskówek «Taczki»).

Jeśli gotować słodki prezent dla dorosłych, może być przyklejona na miejscu bocznego okna swojego portretu lub narysować komiks.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić samochód z cukierków. Warsztat ten jest przykładem dla początkujących mistrzów tej sprawie. Czy uważasz, że same w sobie tworzą samochód, odebrać wszelkie inne słodycze do jego produkcji.

Bądź kreatywny i tworzyć. Ciesz się minuty kreatywności!

Share →