Usługa drukowania 3D online

Usługa drukowania 3D online

Jak zrobić oryginalny prezent — pozytywkę z portalu gier — z pomocą drukowanie 3D

To ciekawe, że szybko wykonane zamówienie do 8 marca.

Wiaczesław, nasz klient, wymyślić oryginalny prezent — powtarzam pozytywkę z gry komputerowej. Aby to zrobić, najpierw miał do modelowania 3D pola. Została znaleziona w rozległej Internetu, a nasz projektant jego wyrafinowany i przystosowane do drukowanie 3D.

Załóż obudowę pozytywka

Jak pozytywka jest zasadniczo rzecz, funkcjonalne, to wymaga dość silne ciało, więc dla druku 3D realizacji idei w życiu został wybrany beżowy trwalszego (poliamid). Następnie technologii selektywnego spiekania laserowego (selektywne spiekanie laserowe) Skrzynka została wydrukowana.

I wtedy zaczęła się najbardziej, być może trudne, ale ciekawe. Gotowe skrzynki mieszkaniowe poszedł Wiaczesław: Kubik otrzymał) Bardzo zadowoleni z wyniku))) Teraz maluję. Dzięki jeszcze raz.

Jeśli to możliwe, proszę nie usuwać modelu. Ewentualnie poprosić ponownie. Zbyt dobrze okazało.

Podczas napełniania muzyki

I zaczął się obracać ciało w polu prawdziwym muzycznym: sprawiają, że bardzo długi czas! Od pętli ciekawy design spadła jak nie okazał pożądanych na rynku konstrukcji pętli niezbędne wymiary, oraz wymaganej wytrzymałości. Tak więc, gdy osie obrotu pokrywki użyto prostych spinacze.

Odpowiednio, część osłony twarzy musiała być usunięta. Aby nie było farby fluorescencyjne zabarwienie i musiał użyć fluorescencyjne 🙂

W rezultacie cała konstrukcja została udoskonalona południu w dniu 7 marca, prawie przed wyjazdem. Spakować całą rzecz, oczywiście, nie ma czasu. Gifting wykonane tzw pośpiechu.

Krok po kroku tworzenia trumny zmienić w następujący sposób:

Share →