Valentine własnymi rękami

Valentine własnymi rękami

W lutym, czekamy na wspaniałe wakacje — Walentynki. Zapraszam do klasy mistrzowskiej na tworzeniu pachnące pieczone walentynki z rękami!

To święto cieszyć obchodzi ludzi w wielu krajach na całym świecie. Według jednej z wersji w dniu 15 lutego obchodzony Lupercalia Rzymianie. W tym dniu w poświęconych zwierząt i ich skórek wykonanych przed szkodnikami.

W trosce o prokreacji, płodności i porodu w ogóle płuc młodzieży starożytnego Rzymu takich baty ukarać wszystkie roszczenia wzajemne kobiet.

W późnym średniowieczu była druga wersja. Według tej legendy Walentynki początku do wzrostu do szczegółów tajne par ślubnych. Okrutny cesarz rzymski Klaudiusz II, w celu wzmocnienia armii zabronił małżeństwa. A Walentynki, jako lekarz i kapłan, pola pod osłoną nocy uświęcił małżeństwo przekroczył miłośników. W tym roku został stracony.

I przed czasem realizacji zakochać się z Julią, córką nadzorcy. Zakochany ksiądz został stracony w dniu 14 lutego. A przed śmiercią, udało mu się napisać wiadomość faworyta — Valentine. Są też inne wersje, ale ta ostatnia jest mi droższa.

Drogie dziewczyny, proponuję, aby wziąć udział w obchodach tego romantycznego dnia! Zrobimy Valentine serca-tkaniny z rąk. Valentine jest niezwykłe.

Pod koniec klasy mistrzowskiej będzie zabrać ze sobą i dekoracji pieczone pachnący serce.

Master class dowiesz się:

— jak wyrzeźbić i zrobić prymitywną lniany serce;

— jak technologia wypieku pachnące zabawki;

— jak ozdobić Valentine użyciu akrylowy kontury.

Traktuj swoje ukochanej z uznaniem aromatem kawy, cynamonu lub wanilii!

Master Class odbędzie się w metro Sport. Koszt uczestnictwa — 20 000 rubli. Zajęcia rozpoczną się 07 lutego 18 00 — 03:00 czasu Przybliżona.

Proponuję, aby wnieść coś do herbaty! I pamiętaj, aby zabrać dobry humor, będą dzielić i wymieniać!

Zgłoś ostatniej klasie mistrzowskiej dla pierwotnych instrukcji do wykonywania zdjęć można przeczytać artykuł Pachnące Valentine własnymi rękami.

Share →