Valueology

Valueology

Uczucie seksualne — nie tylko instynktowna, fizyczna przyjemność, ale także wysokie etyczne poczucie miłości.

U zwierząt, pożądanie seksualne jest tylko dla prokreacji. Dlatego ich akt seksualny tak niegrzeczna i fizjologiczne. Atrakcyjność seksualna u ludzi, z wyjątkiem instynkt seksualny, zawiera jedynie szczególne uczucie miłości, duchowej aspiracji do osoby płci przeciwnej.

Jednak, kobieca seksualność jest bardzo różni się od mężczyzn. Jeśli człowiek ma pragnienie seksualnego powstaje pierwsza w twarz płeć przeciwną, pragnienie czynienia z kobietą stosunku płciowego, a dopiero później przychodzi uczucie miłości i duchowego przywiązania, to kobieta jest pierwszą miłość, pragnienie, aby znaleźć się w życiu kogoś bliskiego. I dopiero po pewnym czasie po rozpoczęciu aktywności seksualnej do jej miłości łączy zmysłową pociąg do mężczyzn.

Z tego wynika, że ​​początek życia seksualnego kobiety, budząc jej zmysłowość zależy od taktu, czułości, delikatności i staranność w prowadzeniu partnera seksualnego.

Najmniejszy element chropowatości pośpiech lub przemocy może mieć negatywny wpływ na zmysłowość kobiet, aby doprowadzić ją do oziębłości seksualnej.

Istnieją również różnice w stopniu pobudliwości mężczyzn i kobiet. Jak pobudzenia kobiety są na ogół niższe podniecenie mężczyźni, kobiety wymagają obowiązkowe szkolenie przed współżycia przez pieszczoty i wpływu na strefy erogenne. Brak takiego szkolenia prowadzi do tego, że stosunek seksualny jest niepełny, dla kobiety, a to z kolei prowadzi do rozwoju wtórnej oziębłości seksualnej kobiet.

Przebiega inaczej u kobiet i mężczyzn stosunku płciowego. Człowiek ma chęć kopulacji następuje przed aktem seksualnym i szybko wzrasta w czasie kopulacji. Wraz z nadejściem orgazmu i wytrysku libido i męskiego pożądania (pożądanie) gwałtownie i całkowicie zniknąć.

Kobieta ma chęć fizycznego oddziaływania na strefach erogennych występuje zwykle jej narządów płciowych po rozpoczęciu współżycia, a następnie wolniej niż mężczyźni, jest rosnący. Po kobiecej ejakulacji i orgazmu kobiecego pożądania seksualnego (pożądanie kobiet) zmniejsza się stopniowo w ciągu kilku minut. Powoduje to, że kobiety potrzebują pieszczot mężczyzna i po stosunku.

Brak takich pieszczot może doprowadzić kobietę do poczucia niezadowolenia seksualnego.

208

Valueology i seksuologii: zdrowie i harmonia intymnych uczuć

Kobiety wiedzą, jak ciężko zacząć współżycie seksualne. Mężczyzna jest już w tym czasie niektórzy członkowie erekcji, narządy płciowe kobiety są obojętni jak kopulować warunek. To był dopiero początek przebudzenia kobiety pieszczoty jej seksualność, uczucie pożądania.

Jednak to wszystko charakteryzuje średnia stopa kobiecej zmysłowości. Są kobiety, z bardzo wydzielniczej aktywności jajników, ich wrażliwość może być lepszy od mężczyzn.

"Nie ma nic w świecie pożądania seksualnego piękniejsza"- Powiedział w "Gałęzie brzoskwini", Tak więc, trudno jest się z tym kłócić. Pożądanie seksualne ma ponad dwieście epitetów.

Jeśli słuchasz wszystkich jęki rozkoszy, to możemy stwierdzić, że rzeczywiście "Nie ma nic piękniejszego, niż orgazm", Orgazm — smaczne, słodkie, delikatne, miłe, dobre, mocne, wytrzymałe i wspaniała seria "Och, jak pyszne!", "Och, jak ho-ro-sho!" — Ten jęk, pół-szept słychać od ludzi i od kobiet podczas tworzenia orgazmu.

Pożądanie i jej szczyt — orgazm — stanowią najbardziej atrakcyjną stroną seksu. W imię swoich małżeństw i nie jest miłość. Zapytaj żadnych partnerów, dla których dochodzi do ich bliskości.

Nie martw się, że odpowiedź jest taka sama: przeżyć miłe uczucie zmysłowości.

Orgazm jest nerwowy rozładowania takiej sile równej, że w organizmie nie dzieje. On jest jak lawina w górach lub reakcji łańcuchowej. Istnieją trzy etapy orgazmu.

• Etap sumowania — stopniowe gromadzenie odczucia zmysłowe w czasie podniecenia seksualnego w wyniku stymulacji stref erogennych.

• Etap góry, lub rzeczywiste orgazm — najwyższy punkt skurcz seksualnej na początku wytrysku. Z tego punktu zmysłowe doznania akumulacji zatrzymał.

• Etap wyginięciem — przyjemnych partnerami podczas wytrysk nych szarpnięć.

Na szczycie orgazmu kobiet występuje później niż u mężczyzn. Zanikania dni niej dłużej. Sumowania ponętne odczucia trwać dłużej.

To określa charakter kobiecej seksualności.

Bardzo dużo w rodzaju orgazmu zależy od temperamentu partnerów, wieku, stanu fizycznego i nerwowego, stopnia stref zmysłowość erogennych. Dla początkujących, para jest typowa nie równoczesny orgazm.

Powodem orgazm nie jest wystarczająco jasne. Na przykład, orgazm u mężczyzn wyjaśnić przejście plemników przez vas wąskie Cieśnina. Nasiona naciska na zakończeniach nerwowych kanałów niż w mózgu powoduje uczucie orgazmu.

Większa odporność na ustach obecne węże nasion grubych nasion, na większy orgazm.

U kobiet orgazm jest wyjaśnione w tym samym mechanizmie. Śluz Kristel-Doppler wtyczka bardzo mocno osadzona w szyjce macicy. Kiedy pchnął

209

14

Zdrowie seksualne

Wtyczka ze względu na silne skurcze macicy błony mięśniowej mięśni nerwów irytowała brodawek kanał szyjki macicy bogaty. Zatyczka szlam na wylocie, jak to szyjki "żelazko" Wszystkie nerwów kanału szyjki. Energiczniej pchnął korka kristelerovskaya, bardziej widoczne orgazm u kobiet.

W przypadku pojawienia się orgazmu kobieta potrzebuje dużo: wystarczającej stymulacji stref erogennych, wystarczającej centrum pobudliwości erekcji i ejakulacji, otrzymali odpowiednią stymulację podczas stosunku, psychicznie erotyczne gotowość kobiet do stosunku seksualnego. Awaria jednego z nich z pewnością doprowadzi do tego, że orgazm nie pojawia.

Wiadomo, że nie jest orgazm z obojętnością lub niechęć do partnera seksualnego, strachu przed zakażeniem lub ciąży, a także w obecności innych przeszkód mentalnych do orgazmu.

Share →