W co się ubrać matka panny młodej lub pana młodego na ślubie?

W co się ubrać matka panny młodej lub pana młodego na ślubie?

Wszystko jest prawie gotowe do ślubu, ale nagle pamiętać, że absolutnie nie wiem, co się z matką w najważniejszym dniu dla Ciebie.

* Z matka / teściowa / w-prawo jest lepiej mówić o jej strojach z góry, na przykład, kilka miesięcy przed ślubem. Opowiedz nam o swoich życzeń, wyjaśnić, w jakim stylu będzie ślub i starają się przekazać, że jest to ważny dzień w życiu i chcesz, żeby wszystko było idealne. Można nawet iść z matką-in-law w salonie ślubnym. suknie wieczorowe i oferowanie i suknie koktajlowe.

Nie pokazać jej kilka sukienki dla niej bong wolisz, i które będzie pasować lepiej.

* Oczywiście, przy wyborze stroju dla matek trzeba budować od formatu obchodów: klasyczną metodę 50-100 osób, party młodzieży w stylu retro, wieczór w towarzystwie tylko kilkunastu krewnych. Jeśli ślub jest określony styl i strój jest bardziej prawdopodobne, zarejestrowany.

* 7 nr. Nie wybieraj na czarny lub biały strój, nie nosić suknię z głęboki dekolt i otworzyć z powrotem, nie nosić krótką sukienkę powyżej kolana, pożądane jest, aby nie kupić garnitur (nie jest to znak, że matki powinny być jednoczęściowy strój na dzień ślubu), nie kupuj zbyt jasny lub barwny ubierać.

* Jakie jest Twoje motto — wyglądają jak wszyscy zrozumieć, że jesteś matką panny młodej lub pana młodego, pytając nawet o tym. To nie znaczy, style staroświeckie — wręcz przeciwnie! Elegancja — to pierwsze słowo, które powinny pojawić się w ludzi, do zobaczenia na ślubie swoich dzieci.

Wybierz zwykły strój. Maksymalnie dwóch kolorach — jeden z głównych, drugi — kilka szczegółów. Lepiej, jeśli będzie to ciepłe i pastelowe kolory (brzoskwinia, oliwa, blady róż, blady żółty, niebieski), ale można wybrać ładny strój nasycone kolory (koral, niebieski, bordowy, a nawet fioletowy).

Długość sukni powinien być poniżej kolana lub do podłogi. To nie jest często szansę nosić strój wieczorowy "Podłoga", Wygląda świetnie. Odrzucić cekinów, dżetów i ruches.

To ubiegłego wieku. Jeśli sukienka jest długa, powinno być jasne i proste, tak aby nie przyćmić panny młodej sama.

* Wybierz jako człowiek (ojciec panny młodej lub pana młodego), koszuli lub krawata, aby dopasować swój strój. Będziesz wyglądać bardzo harmonijny.

Share →