Warunki odbioru

Warunki odbioru

Tak więc zapraszamy do lub spodziewa się gości. Oczywiście każdy chce wyglądać świątecznym stole mogą być bardziej atrakcyjne, lepiej, że to wystarczy, aby potrawy były zróżnicowane i zostały przekazane do funkcji.

Jednak w celu zapewnienia, że ​​goście byli zadowoleni, aby czuli się swobodnie i zabawy, i pozostawiając właściciela domu, długo pamiętam jego gościnność, to jeden dużo jedzenia mało.

Wiele zależy od tego, w jaki sposób sprostać ich gości, a także to, czego pożyczać, które oferuje rozrywkę. Osób zaproszonych na konferencję, być dobrodusznym, zabawy, nie skąpić na uśmiech. Postaraj się uroczysty i optymistyczny nastrój gości pojawiła się już w korytarzu, z pierwszych słów wypowiedzianych na powitanie.

Konieczne jest, aby gość kiedyś widziałem, czułem, wierzył, jak jesteś zadowolony z jego przyjazdu. Nigdy nie spieszyć się wspinać do gościa z opowieścią o jego sprawach, więc obaw kłopotów. Po pierwsze, nie zadając sobie trudu, poproś go o stanie zdrowia, zdrowia domu.

Załóżmy, że jesteś zmęczony konieczności przygotowania tabeli, ale nie słowem lub gestem, nie poddawaj się.

Wiele wymagania pokazać zwyczaje ludowe i gościa. Najważniejsze z nich: nigdy nie późno. Każdy, kto jest z opóźnieniem, pokazuje elementarny brak szacunku do właściciela i innych gości, którzy są czasem zmuszeni siedzieć i się nudzić czekając na kilka lub nawet jednej osoby.

Weszli do domu, powoli rozbiera gości, prowadzi się w górę, wisi szatę tak aby później można szybko ubrać, nie powodując wiele problemów właścicieli. I dopiero po tym przywitać z tych gości, którzy przyszli do niego. Jeśli jeden z nich go nie zna, czeka na gospodarza lub gospodyni przedstawić go. Co do zasady, ludzie są kobiety poniżej – starszy.

W tym przypadku, pierwszy podają sobie ręce i kobiet według wieku.

Gdy wszyscy goście zmontowane, właściciele zapraszają je do tabeli. Ale przed tym, kolejnym wymogiem koniecznym dla gości: przed siecią w tabeli, nie zapomnij umyć ręce. Niech to przypomnienie, nie wydaje śmieszne, niektóre.

Tatarski domy, zanim było powszechnym zwyczajem na przyjęcie gości z ręcznik rzucony na obu rękach.

Goście siedzą przy stole tylko w reżyserii właścicieli, którzy muszą rozważyć z góry, którzy siedzą z kimś, bo, widzisz, od kogoś, z kim usiąść obok, zależy bardzo wiele. To jest o wiele ładniejsza, kiedy w twoich ludzi z sąsiedztwa, z którymi mają wiele wspólnego z którego można rozpocząć rozmowę na każdy temat, jednym słowem, po prostu miło się Ciebie jako źródło.

Kolejna dobra wskazówka. Gdyby okazało się, że jesteś, gdy inni siedzi, nie staraj się trząść każdą rękę. Rozciągając ją za rękę przez stół po prostu nieprzyzwoite.

Ogranicz lepszą głową. I, oczywiście, nie zapomnij Przepraszam wszystkich za spóźnienie.

Upewniając się, że wszyscy zajęli swoje miejsca i wszyscy są szczęśliwi, właściciel otwiera święto. Obecnie przyjmuje się, że wieczór, który prowadził uroczystość. Taki człowiek może być panem domu, ale najczęściej szef tabeli, lub jak nazywa się w stylu kaukaskiej – «toastmaster»Wybrany spośród samych gości. I to jest poważna sprawa. Toastmasters musi być znane wszystkim, a najbardziej, wiarygodne na tyle, posiadające bogate doświadczenie, finansowanego z taktem, humoru, nie pozbawionym ludzi wit. Opiekacz – prawdziwy właściciel tabeli.

Czas, by głosić dobrą, dowcipny, do tego stopnia, by wznieść toast, w czasie, aby udzielić głosu toast innych uczestników ceremonii, przy jednoczesnym poszanowaniu porządku i zwyczaj, nie obrażając starszych, wspieranie dowcipny żart, z powodzeniem przeplatają piosenki, rozmowy, żarty i jedzenie, na czas i takt dają Goście wiedzą, że dobrze, że nadszedł czas, aby wiedzieć i cześć — wszystko to wymaga wielkiej umiejętności Toastmaster. Zadanie to nie jest łatwe, więc ważne jest, aby upewnić się, że słowa i zdania Toastmasters uczestnicy święta leczonych szacunkiem, starał się wspierać wszystkich jego uzasadnionych starań. Tylko w tym przypadku, stół będzie panował po0nastoyaschemu świąteczną atmosferę.

Nie zapomnij, że udane table-talk – Najlepszy posiłek.

Gdy na stole bankietowym, goście zapomnieć o swój wygląd, fryzurę. Usiądź przy stole i patrzę w lustro, odcień warg, prawidłowy strój — to nie jest po prostu w porządku. Nie siedź na wylegiwanie stole, trzymać się prosto, ale spokojny. Jeśli chcesz porozmawiać z sąsiadem, w żadnym wypadku nie mogą być zwracane do innych, nie łokcie na stole.

Bardzo złe wrażenie pozostawia ludzi co teraz, a następnie zamienia danie umieścić przed nim, spoglądając na przekąskę i, co gorsza, wącha je.

Recepcja i

Zdolność do – samo wielka sztuka, a także zdolność do zachowania przy stole. Zacznijmy od tego, że użytkownik jest lepiej nie mieć rozmowę o jakości potraw przygotowanych przez gospodynię. Na stole nie ma znaczenia, nawet najbardziej pochlebne zdanie o nich. Przechowywania żywności, nie wypchane usta z jedzeniem, nie slurp.

Albo nie maluje gościa, a następnie, gdy ten nie jedząc i rozmawiając w tym samym czasie.

Goście są podane w tabeli podać chusteczki, że ci, szlak na kolanach, tak, aby nie pobrudzić suknię i spodnie. Ponadto tabela zawiera również zwykłe papierowe ręczniki do wycierania płótnie ilo usta lub ręce. Czasami goście, zwłaszcza mężczyzn, niektóre złamane alkoholu, mają zwyczaj «na swój sposób» Sąsiad pat na ramieniu. Jest to nie do przyjęcia.

Rzeczywiście, to bardzo ręcznie, może po prostu dotknął tłustych. W skrócie, aby wiedzieć, jak zachowywać się przy stole.

Słowo i kochać, i z miłości będzie słowo — mówią w niektórych krajach. To mądre wypowiedzi, należy w ogóle we wszystkich sytuacjach, bardziej istotne przy stole. Dotyczy to zarówno gospodarza, jak i gościa. Nie ma nic gorszego, gdy świąteczny stół siedzieć ludzie małże. Oznacza to, że właściciele, zanim zaprosić gości nie myślę, że będą w stanie zaoferować im wyjątkiem żywności wprowadzanej na stole, co i jak je wziąć, jak będzie nadawał ton ogólnej rozmowy, nie mają one wspólny temat rozmowy. Jeśli tak przygnębiające efekt ciszy przy stole, to tym bardziej bolesne wrażenie pozostawił gdy goście zachowują się rozpętała, gdy są, mówią, zapomnij inne zasady mądrego: «Nie otwierać usta bez słów ważenia»,

Nie malować gości, jeśli zaczyna się przyczepić z innymi i wyrazić swoje opinie na głos, gdy mówi zbyt głośno, przypadkowe, przeszkadzając innym. Nie najlepsze wrażenie, a następnie, gdy sąsiedzi zaczęli szeptać między sobą.

Oto kilka dobrych rad. Strzeż się nudzić siedząc przy stole można mówić o sobie, swojej rodzinie, firmie, sukces lub porażkę. Przed rozpoczęciem rozmowy, myślę o tym, czy tak samo będzie to interesujące dla innych, czy zdają sobie sprawę, będzie ci powiedział, zgodne z ogólnym nastroju panującego w partii atmosfery.

Pod żadnym pozorem nie mówić o swoich chorobach – to jest bardzo nieprzyzwoite, niecywilizowanych! Nie dotykaj bez potrzeby traktowania innych, aby przekonać sąsiadów do jedzenia i picia. Aby to zrobić, istnieje wiele, aw ekstremalnych przypadkach toastmaster. Czy uderzać łyżką na talerzu, okulary i okulary, chcąc zwrócić na siebie uwagę. Dowiedz się do przestrzegania wyznaczonych faworytów gospodarzy lub TOASTMASTER przez wszystkich obecnych, nie należy mieszać z jego tosty tak długo, jak nie są podane na podłogę, i jeśli naprawdę trzeba powiedzieć coś bardzo pilnego, ich chęć spróbować spokojnie niech wiedzą, Toastmasters. Pierwszą rzeczą jaką należy zawsze pamiętać, mówiąc do tostów: nie mów długi i żmudny.

Zastol’nye słowo kocham zwięzłość, dowcip, zabawa musujące, oryginalność, dwuznaczności i siłę inspirującą.

Zachowanie na imprezie

Istnieją wskazówki, że chcę wyrazić tylko mężczyzn. Jeśli siedzisz obok kobiety, to nie ma znaczenia, to ty żona, siostra, narzeczona i znajomi, nauczyć się być dżentelmenem, troskliwy, pomocny, uprzejmy. Wasza troska musi być wyrażona nie tylko i nie tyle czasu, aby dać jej przekąskę, kieliszek wina lub wypełnić szklankę wody, ale w zdolności do zapewnienia, że ​​kobieta nie jest nieodebrane, aby go interesujące rozmowy.

Jeśli chodzi o, jak zachowywać się na świątecznym stole, nie będzie zbędne przypomnieć niektóre aspekty ogólnych zasad zachowania się ludzi w miejscach publicznych. Oto one. Nie śmiać się głośno. Jeśli masz naprawdę dobry powód lub pretekst, a następnie upewnij się, że śmiech nie przyciągają uwagę opinii publicznej, była, że ​​tak powiem, w granicach przyzwoitości. Niezależnie od tego, machając rękami. To niestosowne i niebezpieczne: może przypadkowo dotknąć naczynia, przelewając jego zawartość, zalać sąsiada.

Pat na odwrocie – Nie jest to jedyny sposób, aby wyrazić uczucia przyjaźni i radości. Czy «strzelać» w oczach swoich sąsiadów, nie pokazują ludziom palce. Jeśli zostaniesz poproszony, aby śpiewać i tańczyć, nie poddawaj się (o ile, oczywiście, trzeba mieć tę podstawową pojemność), nie zmuszaj się przekonać.

Nigdy nie pozwól sobie zapalić przy stole, nawet jeśli sąsiedzi dali na to zgody, czekać na przerwie (przerwa).

Jeśli z jakiegoś powodu musisz zostawić bankiet przed innymi, staram się robić to tak, że opieka niezauważone. To wystarczy, aby właściciele uprawnień, a niekoniecznie na pożegnanie ręce z gości, nawet tych, którzy zauważyli swoją opiekę. Ogólnie rzecz biorąc, takie przedwczesna wyjazd dopiero, niepożądane.

Share →