Wątek usuwanie włosów (wideo instruktażowe)

Wątek usuwanie włosów (wideo instruktażowe)

Depilacja

Włosy wątek usuwania lub przędzy, zwykle jedwabiu — jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych metod pozbycia się niechcianych włosów, technologii, który jest tak prosty, że jego pan nie jest trudne. Technika ta nazywana jest także triding lub arabski. Ta metoda usuwania włosów wynalazł orientalne kobiety, a nie w XXI wieku, ale znacznie wcześniej. Niestety, usuwanie włosów z jedwabnej nici dowiedzieliśmy się niedawno, ponieważ wśród rosyjskich kobiet, aby pozbyć się tego rodzaju włosa znalezionego tylko zasłużył na popularności w ostatnich latach. Ona właśnie zaczęła zdobywać popularność w naszym kraju, ale zachodnie Estheticians używać go przez dłuższy czas. Technologia ta jest bardzo wygodne, nie trzeba niczego innego niż nici nylonowej.

Wszystko, co musisz zrobić, to zamknąć go w sposób szczególny, jak pokazano w filmie, i umacniało!

Usuwanie włosów wątek

Normalny wątek pomoże Ci szybko i niemal bezboleśnie zniszczyć włosy na ramiona, nogi, twarz — w skrócie, praktycznie wszędzie tam, gdzie może pojawić się niepotrzebne roślinności.

Żarnik usuwanie włosów można łatwo zrobić w domu lub udać się do salonu piękności, w którym usługa świadczona. Jeśli próbujesz wyjaśnić istotę dawnych technik w skrócie, należy powiedzieć, co następuje:

  • musi podjąć odpowiednie nici, takich jak jedwab,
  • uczynić go ósemka kształcie według pewnych zasad,
  • przytrzymaj go przez skórę przed wzrostu włosów.

Jak usuwa się włosy? Po prostu weszli wraz z cebulkami, utknął w pętli utworzonej przez wątek.

Usuwanie włosów wątek — maszyny

Jak wspomniano powyżej,  Sprzęt wątek usuwanie włosów  dość proste, ale jak w każdym biznesie, ważne jest, aby przestrzegać z dokładnością do wszystkich zaleceń i procedur. Po raz pierwszy, zalecamy proepilirovat nogi — tak będziesz szybko zobaczyć, co jest co i zdobyć niezbędne umiejętności. Więc przyjrzyjmy się, jak to zrobić wątek usuwania włosów.

Przede wszystkim zacznijmy od przygotowania skóry do toczącego się postępowania.

  1. Korzystanie żel, tonik lub innego środka czyszczącego, aby usunąć z powierzchni skóry brud i tłuszcz.
  2. Do usuwania włosów nastąpiło w wygodny i bezbolesny, będzie na kilka minut przed gorącym ręcznikiem traktowani kierunkowym.

    Tak więc, parę wodną na zewnątrz i przygotowanie ciała do wykonania.

  3. Ostatnim krokiem będzie dokładne wysuszenie skóry — nie powinna być mokra.

Teraz przejdziemy do tkania. Zapoznaj się z gwintu (najlepiej krótkie, jedwab), a kończy się to kojarzy się ze sobą tak, że tworzą krąg, który kładziemy na palcach obu rąk. W tym przypadku, kciuki są wolne.

Aby uzyskać postać w formie rysunku 8, sześciu zacisnąć pętlę w środku.

Udaliśmy się dwa pierścienie (jeden z nich jest zrobić mniej drugie), w każdym z których możemy umieścić kciuk i palec wskazujący.

Teraz stosuje się gwint do skóry tak, że zniekształcony średnim osiem znajduje się pod nadmiar włosów, a następnie pierścień, że mamy trochę więcej niż inne, powinny być umieszczone na włosy. Ostry ruch przesuwając palce dłoni z małym otworem w ręku, w środku tego zniekształconego czołgać się, gdzie jesteśmy więcej niż połowie ósmej.

Teraz większość połowa stała mała, a włosy złapać w pętlę i lewo.

To może wydawać się, że technika usuwania włosów wątku skomplikowane i zagmatwane, ale to wrażenie jest zwodnicze. Staraj się robić wszystko w porządku, i prawdopodobnie będzie, nawet jeśli nie po raz pierwszy, a następnie z drugiego i trzeciego na pewno. Mamy nadzieję, że po tak szczegółowym opisie Państwa pytanie nie jest, jak to zrobić wątek usuwania włosów i trzeba zrobić.

Pomimo faktu, że proste przędzy woskowanie i skuteczna metoda usuwania włosów może spowodować wrastanie włosów. które nie są tak łatwo pozbyć. Jednakże, jeśli nie wszystko poprawnie i starannie przygotować skórę do zabiegu, problemem jest to prawdopodobnie nie będzie mieć wpływu.

Szkolenia online video Depilacja wątek jest dostępna dla wszystkich, którzy przeglądać chcą użytkowników sieci. Życzymy powodzenia i ciesz się!

Nie zapomnij, że potraktowane obszary ciała na kilka dni lepiej ukryć przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i gorącego powietrza (jak w saunie lub łaźni).

Na koniec chciałbym powiedzieć, że ten rodzaj pozbyć się włosów jest czasem mylony z elektrolizy, takich jak wolfram. W rzeczywistości są one całkowicie różne procedury.

Drodzy przyjaciele!

Share →