Wazony dekoracyjne

Wazony dekoracyjne

Architektura, nowoczesna aranżacja terenów zewnętrznych — wymóg współczesności. To jest dobrze rozumiana przez właścicieli i menedżerów firm, urzędów, banków i różnych firm, w wyniku przyległych obszarach, zgodnie z normami cywilizowanego świata.

Dla właścicieli kawiarni, restauracji, sklepów stanowią prawa konkurencji jeszcze bardziej złożonych problemów — aby przyciągnąć nabywców. Dlatego teren wokół takich obiektów, zgodnie z nobilitowanych wymogów nowoczesnego projektowania krajobrazu, aby przyciągnąć potencjalnych nabywców do ich estetyki.

Dla tych celów, najbardziej odpowiednich wazony dekoracyjne, które mogą być sadzone kwiaty i ciekawe rośliny ozdobne.

Zakres uznane naszego warsztatu

Ozdobne wazony, zaprojektowane i wykonane w naszej pracowni, zdobią wiele ulic miasta i prywatne ogrody.

Rozpoznać opracowaliśmy ekskluzywną powłoki dekoracyjne, które mogą być stosowane przez klienta.

Oferta stale się rozwija przyznał dla wygody ich lokalizacji w różnych miejscach: otwarte, wąskie, małe, duże, itp

Szeroki zobaczyć nasze ozdobne wazony ma średnicę 1 m .

To może być sadzone jakieś kwiaty – od najmniejszych do bardzo wysoki — artystycznie rozmieszczenie roślin w wysokości.

Można sadzić w taki wazon z kwiatami i niskie. W tym przypadku lepiej jest zamknąć składu przy użyciu różnych kolorów posadzone rośliny i inne (kontrastu), kształt i fakturę liści.

Kolejna duża pula jest interesujący, ponieważ posiada odmiany. Na przykład, wariant dekoracyjną stożkowej góry na ciele garnka lub wersji bez wierzchołków.

W zależności od obecności lub braku rękojeści, pozostawić dwie opcje doniczkę, zupełnie inaczej w dekoracji.

Ten szeroki garnek najkorzystniejsza szukać w środowisku miejskim: w kawiarni, restauracje, biura, sklepy, hotele, banki, biurowce.

Powinny być powszechnie uznane formy – z bogatym wystrojem, z małym stoisku na cokole lub bez niego. Szerokość puli – 80 cm; Wysokość bez piedestału – 60 cm. Te pięknie dekoracyjne wazony zdobią każde miejsce w środowisku miejskim.

Nasz warsztat został zaprojektowany i wyprodukowany kilka wariantów znaleziono stosowane w kształtowaniu krajobrazu miasta oraz w prywatnych ogrodach.

Ozdobne wazony na terenie prywatnych zawsze wygląda interesująco, ponieważ posadzone rośliny i donice najbardziej odpowiedniej opieki.

Wypielęgnowane rośliny wyglądają świetnie w pięknym puli, tworząc ciekawe kompozycje do percepcji. Wazony dekoracyjne doskonale z naturalnych roślin ozdobnych.

Oryginalne rozwiązanie Nazarowa projektantów – Połączenie doniczki z kwiatami i kwiaty na ziemi przeznaczono plama na tle trawnika dumpingu lżejszy.

Elegancko wydłużony kształt obok doniczki wzbogaca się pięknem krajobrazu i bogactwem form kompozycyjnych dekoracji. Wysokość doniczki bez cokołu — 85 cm, z postumentem – . 145 cm wyróżnikiem wydłużonej puli jest to, że można go zainstalować w ciasnych miejscach — gdzie każda inna pula (nieco szerzej średnicy) nie jest zainstalowane.

Ładne miejsce, w pobliżu sklepu tolyatinskogo «Rubin»Gdzie w dobrym stanie kwiaty w doniczkach kwadratowych. I rośliny ozdobne wazony, i sami zadbany, atrakcyjny wygląd.

Właściciele sklepu «Rubin» postanowił umieścić doniczki bez powłoki dekoracyjnej, która w tym przypadku jest uzasadnione. W pobliżu domu towarowego jest jezdnia. Nie widać brudu na powierzchni betonu wazony.

Bogaty kwiatowy ornament na garnki z powodzeniem rekompensuje brak powłok dekoracyjnych.

Ten typ jest wykonana z uznanymi oddzielne sekcje i zasługuje na szczególną uwagę. Długość odcinka — 90 cm i 48 cm; wysokość – 40 cm. Różnej długości sekcji bocznych umożliwia wykonanie doniczki o różnych konfiguracjach.

W ten sposób można stworzyć wiele ciekawych kompozycji.

Ponadto, te doniczki są bardzo łatwe do przeprowadzenia – niezmontowane łatwiej je przenosić i montować w miejscu, ustawiając żądaną konfigurację, a następnie wypełnić ziemią.

Praktyka pokazuje, że kwadratowe lub prostokątne doniczki z powodzeniem stosowany jako zewnątrz miasta, jak również wewnątrz budynków do tworzenia ogrodów zimowych.

Na przykład, z wykorzystaniem takich uznanych utalentowanych projektantów Nazarov stworzył ogród zimowy na piętrze domku. Klienci byli bardzo zadowoleni — jako sam pomysł stworzenia takiego ogród zimowy i jej konkretnej realizacji.

Do małych ogrodów, małych kafejek, przytulnych zakątków miasta, mamy opracowane warianty małych wazonach — z możliwością stosowania różnych powłok dekoracyjnych, z lub bez cokołu.

Wysokość uznane – 70 cm; średnica – 60 cm.

Prowadnice ozdobne wazony

W naszym studio opracowała uniwersalny widok na cokole w formie, nadaje się do wielu rodzajów garnków dostępnych.

Statyw może być pokryta dekoracyjnych i bez niego.

Wysokość cokołu – 60 cm; szerokość – 40 cm.

Wysokość statywu może zmieniać się w zależności od wielkości puli, w miejscu instalacji i życzenia klienta.

Nasz warsztat współpracuje z miejskich architektów krajobrazu. Oni, w ścisłej współpracy z naszymi klientami i pomóc wprowadzić nowe, odpowiednie pomysły na dekoracyjne wazony i ogród rzeźby.

Zawsze mile widziane propozycje ulepszeń i aktualizacji naszego produkowane «Pracownia rzeźby i sztuki odlewania»,

Aleksander Fomin, projektant krajobrazu (Togliatti)

«Warsztaty artystyczne i rzeźby odlewania»,

Rzeźba: ogrody i parki, monumentalne, sztalugowe.

Projekty, tworzenia, tłumaczenia do metod materialnych:

odlewy z brązu, aluminium; kucie miedź, aluminium.

Share →