Weaving bombki dla początkujących. Samouczki wideo.

Weaving bombki dla początkujących. Samouczki wideo.

Mogą latać, nie można sprzedawać, tylko one mogą dać. Oczywiście, że bombki.

Jeśli nadal nie wiesz jak to zrobić Fennec to nie ma znaczenia.

To bardzo proste! Uważnie przeczytaj ją i spróbować! I przyznają swoim znajomym unikatowych bombek.

Zazwyczaj Fennec, którzy splot, który jest specjalnie dla danej osoby, biorąc pod uwagę jego charakter, nałogi, własny stosunek do niego. Często są one przedstawiane z urodziny lub po prostu.

Ze względu na swoją wszechstronność przyjaźni bransoletka może być noszony jako przedstawiciel płci męskiej i żeńskiej. Historia węzłów tkackich pochodzi z Indianami Ameryki Północnej. Zgodnie z lokalnym zwyczajem, który dał bransoletkę muszą go nosić dopóki nie łamie się. Człowiek, który tka Fenichka stawia miłość do niej, a ten, kto otrzymuje Fenichka powinien być wdzięczny za miłość i pracy innych.

Fenichka — bransoletka, która jest symbolem przyjaźni i jest przekazywana z jednej osoby na drugą. Te bransoletki są ręcznie i zwykle się je z wątku.

Nic skomplikowane tkanie nie! Z różnych bombki z nici mamy tylko dwa rodzaje: bezpośrednie i tkania skośne, które są prowadzone we wszystkich czterech węzłów, a następnie dwa z nich są lustrzanym odbiciem dwóch pozostałych.

Bezpośredni tkacki.

Najczęściej stosowane do bezpośredniego napisów tkania. Przędze osnowy określać szerokość taśmy i koloru liter lub obrazów i tylko jeden wątek utkany tła. W związku z tym, że jest dłuższa niż druga.

Zacznij bezpośredni tkania.

List "M" Użyj bezpośredni tkania.

Share →